Oto pierwsze zdjęcie z serialowego "Skarbu narodów"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+pierwsze+zdj%C4%99cie+z+serialowego+%22Skarbu+narod%C3%B3w%22-145809
Oto pierwsze zdjęcie z serialowego "Skarbu narodów"
Prace nad serialowym "Skarbem narodów" trwają od miesiąca. Teraz odpowiedzialny za produkcję Disney+ zaprezentował pierwsze zdjęcie z planu. Możecie je zobaczyć poniżej:


Na zdjęciu możemy zobaczyć debiutującą na ekranie Lisette Alexis, która wciela się w Jess Morales. Ubrana w charakterystyczny pomarańczowy kombinezon dziewczyna siedzi w więziennej celi. Towarzyszą jej odtwórcy pozostałych ról, czyli Zuri Reed (serialowa Tasha), Antonio Cipriano (Oren) i Jordan Rodrigues (Ethan). Nie wiadomo, jak młodzi poszukiwacze skarbów trafili za kratki. Granemu przez Nicolasa Cage'a Benowi Gatesowi zawsze udawało się tego uniknąć. 

Co wiemy o serialu "National Treasure"?


Serial "National Treasure" to rozwinięcie cyklu "Skarb narodów", którego gwiazdą jest Nicolas Cage. Projekt powstaje dla platformy Disney+.

Główną bohaterką serialu jest Jess (Lisette Alexis), beneficjentka przeznaczonego dla imigrantów programu DREAM Act, która usiłuje odkryć tajemnice swojej rodziny i wyrusza w podróż życia. W jej trakcie pozna sekrety z przeszłości i spróbuje uratować amerykański skarb. Pierwszy sezon ma mieć 10 odcinków.

W jednej z ról zobaczymy Catherine Zetę-Jones. Aktorka wcieli się w Billie, miliarderkę, czarnorynkową ekspertkę od antyków i poszukiwaczkę skarbów, która żyje według osobistego kodu. Zaczynała jako pozbawiona grosza sierota i samodzielnie zmieniła się w przebiegłą i stylową bizneswoman. Billie jest przyzwyczajona do dostawania tego, co chce – i chce zdobyć skarb. Tym razem nie chodzi jednak o pieniądze.

Data premiery nie jest na razie znana. Serial prawdopodobnie trafi na ekrany w 2023 roku.


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 94. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones