Spin-off "The Good Doctor" w drodze. O czym opowie "The Good Lawyer"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Spin-off+%22The+Good+Doctor%22+w+drodze.+O+czym+opowie+%22The+Good+Lawyer%22-147478
Spin-off "The Good Doctor" w drodze. O czym opowie "The Good Lawyer"?
Stacja ABC pracuje nad spin-offem serialu "The Good Doctor". Bohaterka "The Good Lawyer" zostanie przedstawiona w 13 odcinku szóstego sezonu "The Good Doctor", który będzie zarazem pilotem nowej produkcji. Scenariusz napiszą David Shore i Liz Friedman.

Co wiemy o serialu "The Good Lawyer"?


Bohaterką "The Good Lawyer" będzie Joni, młoda, błyskotliwa prawniczka zmagająca się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi. Choć odnosi sukcesy, objawy nerwicy często odbijają się zarówno na jej życiu prywatnym, jak i zawodowym. Kiedy dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) popadnie w problemy z prawem, zostanie ona jego obrończynią. 

Drugą bohaterką będzie Janet, doświadczona prawniczka i partnerka kancelarii, w której pracuje Joni. Janet, która w kilku sprawach reprezentowała dr. Glassmana (Richard Schiff), zostanie wytypowana na obrończynię Shauna Murphy'ego, ten zdecyduje jednak, że woli zatrudnić Joni. 

Między dwiema kobietami dojdzie do konfliktu. Cyniczna Janet spróbuje doprowadzić do zwolnienia Joni z kancelarii, będzie się jednak musiała wycofać, kiedy zagrozi ona pozwaniem firmy za pogwałcenie ustawy o osobach z niepełnosprawnościami. 

Na tym etapie nie wiadomo, kto zagra bohaterki. 

O czym opowiada serial "The Good Doctor"?


Dr Shaun Murphy jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Doktor Murphy dołącza do zespołu lekarzy chirurgów prestiżowego szpitala w Kalifornii. Ale czy ktoś, kto nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie w stanie skutecznie ich leczyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones