Jaka przyszłość czeka serial "The Good Doctor"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stacja+ABC+potwierdza%3A+serial+%22The+Good+Doctor%22+powr%C3%B3ci+z+si%C3%B3dmym+sezonem-150407
Jaka przyszłość czeka serial "The Good Doctor"?
Stacja ABC przedstawia tytuły, które zasilą jej ramówkę na sezon 2023-24. Swoje kolejne sezony otrzymają seriale "Rekrut" i "Will Trent". Z ulga mogą odetchnąć także fani "The Good Doctor". Ta produkcja powróci z siódmą serią odcinków.


"The Good Doctor" – jeden z najlepiej oglądanych seriali ABCMimo już sześciu sezonów i 114 odcinków, serial utrzymuje imponujące wyniki oglądalności. Przyczynia się do tego emisja na kilku platformach jednocześnie, a nie tylko w paśmie telewizji na żywo. W USA najnowsze epizody już dzień po ich pierwszym wyświetlaniu można oglądać w serwisie Hulu. W taki sposób średnia 3,3 miliona widzów podczas premiery po pięciu tygodniach wzrasta do ponad 9 milionów.

"The Good Doctor" jest adaptacją koreańskiego serialu na rynek anglojęzyczny. Produkcja opowiada o doktorze Shaunie Murphym (Freddie Highmore), młodym lekarzu, który rozpoczyna pracę w nowym szpitalu. Stwierdzony u niego autyzm i zespół Sawanta nie wzbudzają zaufania personelu, który sceptycznie podchodzi do pomysłu zatrudnienia chirurga i jego umiejętności. Bohater na każdym kroku musi udowadniać swój niezaburzany przez chorobę profesjonalizm. Twórcą serialu jest David Shore.

TOP - najlepsze seriale medyczne
"The Good Lawyer" – nadchodzi spin-off "The Good Doctor"?Stacja ABC rozważa przygotowanie spin-offu serialu, który będzie osadzony w środowisku prawników. Bohaterką serialu ma być cierpiąca na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Joni, która broniła doktora Murphy’ego podczas jego problemów z prawem. Zmierzyła się także z Janet, swoją koleżanką z kancelarii, która reprezentowała niegdyś doktora Glassmana (Richard Schiff). Postaci zostały przedstawione w 16. odcinku szóstego sezonu "The Good Doctor", który jednocześnie stanowi pilot potencjalnego serialu. Zagrały je Kennedy McMann i Felicity Huffman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones