Sprawdź, gdzie można obejrzeć "The Doors"

Informacja prasowa /
https://www.filmweb.pl/news/Sprawd%C5%BA%2C+gdzie+mo%C5%BCna+obejrze%C4%87+%22The+Doors%22-63788
Już w tym tygodniu do wyselekcjonowanych kin trafi dokument pokazujący historię grupy The Doors. TUTAJ dowiecie się, w jakich kinach i kiedy będzie można obejrzeć film "The Doors - Historia nieopowiedziana".


The Doors zdążyli wydać sześć albumów studyjnych, album koncertowy i zbiór największych przebojów, zanim Morrison zmarł w 1971 roku. Ich błyskotliwe sukcesy w studio i na scenie nie mają sobie równych w historii muzyki rockowej i chociaż śmierć Morrisona oznaczała koniec pewnej epoki, Manzarek, Krieger i Densmore wydali wspólnie jeszcze dwa oryginalne albumy The Doors, "Other Voices" i "Full Circle", oraz kilka utworów, które skomponowali jako oprawę muzyczną do wierszy Morrisona z 1969 roku, wydanych w roku 1978 pod nazwą "An American Prayer". Angażowali się także w solowe projekty muzyczne, wydawnicze, teatralne i inne – i do dzisiaj aktywnie zajmują się sztuką.
 
Chociaż minęły całe dziesięciolecia od kiedy zespół The Doors święcił największe triumfy, tych czterech muzyków zajmuje coraz bardziej zaszczytne miejsce w panteonie rocka – a ich osiągnięcia ustaliły standardy dla artystów awangardowych i środowisk twórczych.
Ich piosenki wciąż wykorzystywane są na ścieżkach dźwiękowych do filmów, w programach telewizyjnych, grach wideo a także remiksach, nic nie tracąc ze swojego współczesnego brzmienia. Bez względu na to jakie trendy pojawią się w muzyce i kulturze, The Doors zawsze będą gotowi pomóc kolejnej fali słuchaczy "przebić się na drugą stronę".