Startuje druga edycja Objazdowego Kina Visa

  • Filmy, Inne
19 stycznia seansami w Glinojecku rozpoczęła się druga edycja największego kina objazdowego w Polsce. W 2018 roku Kino Visa odwiedzi aż 110 miejscowości, w których zorganizuje ponad 1000 seansów filmowych, pokazując m.in. najlepsze premiery kinowe. Organizatorzy zapowiadają także spotkania z gwiazdami wyświetlanych filmów oraz promocje i konkursy dla fanów kina.

Klaps_Filmowy.jpg

Objazdowe Kino Visa kontynuuje filmową podróż po Polsce odwiedzając miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Na filmowym szlaku Kina Visa w 2018 roku znajdzie się aż 110 miejscowości w tym m.in.: Brodnica, Szczytno, Bartoszyce, Nidzica, Mikołajki, Węgorzewo, Wolsztyn, Łask, Syców, Strzelce Opolskie, Sucha Beskidzka, Kłodawa i wiele innych.

W ramach styczniowej trasy, Kino Visa pokaże widzom aż pięć premier filmowych. Początek 2018 roku zdecydowanie należy do polskiego kina. Wyjątkowych emocji, uśmiechu i wzruszeń dostarczą widzom gwiazdy: Artur Żmijewski, Dorota Segda i Magdalena Popławska w zwariowanej komedii "Atak paniki" czy Grzegorz Damięcki i Aleksandra Domańska w komedii romantycznej "Podatek od miłości". Plejadę polskich gwiazd zobaczymy również w muzycznej farsie "Gotowi na wszystko. Exterminator", której przesłanie brzmi "mężczyźni dojrzewają później, ale na niektórych warto poczekać".

sala_Kinowa_Koźmin_Wlk.jpg

Najmłodsi widzowie wyczekują z pewnością spotkania z ulubionymi bohaterami bajek. W Nowym Roku powita ich niedźwiadek o nienagannych manierach w filmie "Paddington 2", któremu głosu użyczył Artur Żmijewski. Swoją pierwszą Gwiazdkę świętują z kolei kultowe Muminki w animowanej "Magicznej zimie Muminków". W polskich kinach w Dolinie Muminków usłyszymy: Piotra Fronczewskiego, Macieja Musiała, Natalię Kukulską i Macieja Stuhra.

W poniedziałek 29 stycznia Objazdowe Kino Visa zaprasza mieszkańców Szczytna i okolic na pierwsze w tym roku spotkanie z gwiazdami. Szczytno odwiedzi Artur Żmijewski wraz z twórcami filmu "Atak paniki". Otwarte dla publiczności spotkanie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie tuż po projekcji filmu. Start seansu o godzinie 17:30.

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Więcej informacji o bieżącym repertuarze oraz lista odwiedzanych miejscowości na stronie www.Kino.Visa.pl
Informacja sponsorowana
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię