"Deadpool & Wolverine". Czy to będzie najbardziej kasowy film roku?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Strategia+Marvela+przynosi+owoce.+Rekordowa+przedsprzeda%C5%BC+widowiska+%22Deadpool+%26+Wolverine%22-155734
"Deadpool & Wolverine". Czy to będzie najbardziej kasowy film roku?
Decyzja Marvela (co prawda wymuszona przez okoliczności), by w tym roku wprowadzić do kin tylko jeden film, przynosi owoce. W poniedziałek ruszyła w Ameryce przedsprzedaż biletów na pierwsze seanse widowiska "Deadpool & Wolverine". I już padł rekord.

"Deadpool & Wolverine" - pierwsze pokazy wyprzedaneW ciągu pierwszych paru dni przedsprzedaży tylko w sieci AMC kupiono ponad 200 tysięcy biletów. W sumie Amerykanie wydali w okolicach 9 milionów dolarów.

Takiego wyniku w przedsprzedaży nie miał wcześniej żaden film z kategorią R. "Deadpool & Wolverine" zatem na dwa miesiące przed premierą (widowisko trafi do kin pod koniec lipca) już bije rekordy popularności.

Teraz pozostaje tylko jedno pytanie: czy szał, jaki ogarnął najgorętszych fanów przeniesie się też na szerszą, rozczarowaną komiksowymi produkcjami widownię. Jeśli tak, może to odwrócić negatywny trend Marvel Studios.


"Deadpool & Wolverine" w lipcu w kinachWidowisko powstawało z przygodami. Było jedną z ofiar ubiegłorocznych strajków. Jego premierę trzeba było kilkakrotnie przekładać. Ostatecznie do kin wejdzie w lipcu.

Gwiazdami produkcji są Ryan Reynolds i Hugh Jackman. Całość wyreżyserował Shawn Levy.

Zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones