TRANSATLANTYK 2013 – Mobilne Kino ŠKODA w pięciu dzielnicach Poznania!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/TRANSATLANTYK+2013+%E2%80%93+Mobilne+Kino+%C5%A0KODA+w+pi%C4%99ciu+dzielnicach+Poznania-97598
TRANSATLANTYK Festival Poznań wraz ze sponsorem, programem "ŠKODA. Wiesz co dobre!" przygotował kolejną niespodziankę.


Obok cyklu Kino Drogi - "ŠKODA. WIESZ CO DOBRE!", który będzie można zobaczyć w poznańskim Multikinie, proponujemy coś wyjątkowego – nasze Mobilne Kino, które wyruszy w podróż po Poznaniu!

Przez pięć dni, codziennie w innej dzielnicy miasta, Transatlantyk i ŠKODA zapraszają na  wieczorne seanse w Waszych dzielnicach. Odwiedzimy: Grunwald, Jeżyce, Wildę, Nowe Miasto oraz Centrum.

Dokładne lokalizacje podamy wkrótce, będą to dobrze znane Wam miejsca, zakątki może trochę zapomniane, ale w które warto tchnąć nowe życie.

Sponsor Festiwalu Transatlantyk – firma ŠKODA wspiera Festiwal w ramach programu rekomendacji ciekawych wydarzeń kulturalnych i inicjatyw artystycznych oraz filmów i spektakli – "ŠKODA. Wiesz co dobre!".

Więcej informacji o TRANSATLANTYK Festival Poznań 2013 można znaleźć na stronie internetowej www.transatlantyk.org oraz festiwalowym profilu na Facebooku www.facebook.com/Transatlantyk