TRANSATLANTYK 2013: Informacje o biletach i wejściówkach

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/TRANSATLANTYK+2013%3A+Informacje+o+biletach+i+wej%C5%9Bci%C3%B3wkach-97453
Tylko na TRANSATLANTYK Festival Poznań 2013: bezpłatne wejściówki na najlepsze dokumenty z całego świata, promocyjne bilety na premierowe pokazy filmów fabularnych w Multikinie 51, seanse i kolacje w ramach Kina Kulinarnego, wydarzenia specjalne z udziałem gwiazd Hollywood, bezpłatne Master Classes i imprezy w Klubie Festiwalowym.


Podobnie jak w ubiegłych latach, Transatlantyk zapewnia bezpłatny wstęp na większość wydarzeń. Festiwalowa publiczność będzie mogła za darmo wziąć udział w wybranych seansach filmowych w Multikinie 51, Mobilnym Kinie Škody, Kinie Łóżkowym, wykładach i seminariach Master Classes oraz w imprezach Klubu Festiwalowego w Poznańskiej Arkadii.

Bezpłatne pokazy filmowe w Multikinie 51 i Kinie Muza odbędą się w ramach sekcji: TRANSATLANTYK DOCS, EKO, Sezon, Bike Movies – Kino Rowerowe oraz TRANSATLANTYK Dla Dzieci. Warunkiem udziału w seansie jest odbiór w kasie kina darmowej wejściówki od godziny 15:00 w dniu poprzedzającym seans oraz w dniu projekcji. 

Od 26 lipca br. w kasie oraz na stronie internetowej Multikina 51 będzie można nabywać bilety
w promocyjnej cenie 10 zł na filmy wyświetlane w ramach sekcji: TRANSATLANTYK Panorama i Konfrontacje, Nowe Kino Niemieckie, Nowe Kino Skandynawskie, Oscar 2013: Nominacje dla Dokumentów Pełnometrażowych, Droga Mistrza: Stanley Kubrick, Poza Gatunkiem: Superbohater, Sundance na Transatlantyku, Art, Sacrum oraz Kino Drogi "ŠKODA. Wiesz co dobre!".

Dla widzów przygotowano w tym roku także karnet w bardzo przystępnej cenie 120 zł, który gwarantuje wstęp na 15 dowolnie wybranych seansów filmowych w Multikinie 51. Karnet do nabycia w kasie kina od 19 lipca br.

W dniach 26 lipca do 9 sierpnia br. na terenie Multikina 51 czynny będzie specjalny punkt informacyjny, w którym obsługa Festiwalu służyć będzie pomocą w wyborze filmów oraz pozostałych imprez TRANSATLANTYKU.

Ponadto pokazy filmów w ramach sekcji "Kino klasy B – Ekstaza i mdłości" odbędą się w Centrum Kultury Zamek. Od 26 lipca br. w kasie Kina Pałacowego będzie można nabywać bilety w promocyjnej cenie 10 zł.

W starannie wybranej przestrzeni restauracyjnej odbędą się również pokazy Kina Kulinarnego. Bilet na jeden seans w cenie 150 zł uprawnia do udziału w składającej się z 4 dań kolacji inspirowanej filmem, która odbędzie się po projekcji w namiocie obok Multikina 51. W pokazach 5 tytułów tegorocznego Kina Kulinarnego będzie mogło wziąć każdorazowo udział do 150 osób. Bilety dostępne na stronie eBilet.pl.

Organizatorzy zapraszają również na bezpłatne Master Classes – warsztaty i seminaria dotyczące szeroko rozumianej sztuki filmowej i kompozytorskiej oraz seanse Łóżkowego Kina Plenerowego na terenie Placu Wolności. Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów już niebawem na stronie internetowej Festiwalu.

Więcej informacji o TRANSATLANTYK Festival Poznań  2013 i  jego ubiegłorocznej edycji można znaleźć na stronie www.transatlantyk.org oraz na profilu www.facebook.com/Transatlantyk.

Informacje o biletach na www.ebilet.pl.