Tak wygląda "Rick i Morty" w stylu anime. A kiedy 8. sezon?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tak+wygl%C4%85da+%22Rick+i+Morty%22+w+stylu+anime.+A+kiedy+8.+sezon-153768
Tak wygląda "Rick i Morty" w stylu anime. A kiedy 8. sezon?
Mamy dobrą i złą wiadomość dla fanów serialu "Rick i Morty". Dobra wiadomość jest taka, że w tym roku zobaczycie nowe odcinki z ukochanymi bohaterami. Zła – że nie będzie to 8. sezon serialu "Rick i Morty".

Zobacz pierwszy fragment serialu "Rick and Morty: The Anime"W tym roku na antenie Adult Swim będzie miał premierę nowy serial "Rick and Morty: The Anime". Stacja zaprezentowała klip z pierwszym fragmentem nowego show. Wy możecie go obejrzeć poniżej.


"Rick and Morty: The Anime" określany jest jako samodzielny serial opowiadający nowe, oryginalne historie bohaterów. Pierwszy sezon będzie się składał z 10 odcinków.

Za serial odpowiada Takashi Sano. Ceniony reżyser anime doskonale zna świat "Ricka i Morty'ego". Nakręciło bowiem dwie dobrze przyjęte krótkometrażówki: "Rick and Morty vs. Genocider" oraz "Summer Meets God (Rick Meets Evil)".

"Rick i Morty" opóźniony przez strajk scenarzystówW tym roku nie będzie jednak nowego sezonu głównego serialu "Rick i Morty". Jest to spowodowane trwającym przez cztery miesiące w 2023 roku strajkiem scenarzystów.

Adult Swim oficjalnie potwierdziło, że ósmy sezon zadebiutuje na antenie stacji dopiero w przyszłym roku.


Siódmy sezon "Ricka i Morty'ego", który właśnie trafił na platformę Max, był pierwszym z nowymi gwiazdami w obsadzie. Ian Cardoni przejął rolę Ricka, a Harry Belden Mroty'ego.

Nastąpiło to po tym, jak twórca serialu Justin Roiland został oskarżony o przemoc domową. Adult Swim zerwało z nim wtedy kontrakt.

Sprawa jednak nigdy nie trafiła do sądu. Rok temu prokuratura okręgowa hrabstwa Orange zamknęła sprawę z racji braku wystarczających dowodów, które pozwoliłyby udowodnić winę ponad wszelką wątpliwość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones