Disney dał zielone światło na sequel "Free Guy"

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Disney+da%C5%82+zielone+%C5%9Bwiat%C5%82o+na+sequel+%22Free+Guy%22-143490
Disney dał zielone światło na sequel "Free Guy"
Od piątku na ekranach kin możecie zobaczyć widowiskową komedię "Free Guy" z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Już dzień po premierze gwiazdor poinformował swoich fanów na Twitterze, że wytwórnia Disneya chce zrealizować sequel filmu.Zgodnie z przewidywaniami "Free Guy" okazał się najpopularniejszym filmem tego weekendu w amerykańskich kinach. Analitycy szacują, że widowisko zarobi od piątku do niedzieli ponad 26 milionów dolarów. Przypomnijmy, że budżet filmu, nie wliczając kosztów promocji, wyniósł 120 milionów.   

"Free Guy" to historia przeciętnego urzędnika bankowego, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanową, niegrywalną postacią w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza.

Film wyreżyserował Shawn Levy ("Giganci ze stali", seria "Noc w muzeum") według scenariusza Matta Liebermana i Zaka Penna. W obsadzie oprócz Reynoldsa znaleźli się m.in. Jodie Comer i Taika Waititi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones