Trzecia część i prequel "Kingsman" powstaną równolegle

https://www.filmweb.pl/news/Trzecia+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+i+prequel+%22Kingsman%22+powstan%C4%85+r%C3%B3wnolegle-129358
Zdjęcia do trzeciej części cyklu "Kingsman" ruszą już w styczniu 2019. I co najciekawsze, film będzie powstawać równolegle z prequelem serii - "The Great Game", a nie jak pierwotnie planowano - jeden po drugim. 


Pierwszy film miałby być kontynuacją "Tajnych służb" (2014) i "Złotego kręgu" (2017), a zarazem podsumowaniem przygód Eggsy'ego (Taron Egerton) i Harry'ego Harta (Colin Firth). Drugi to prequel przedstawiający działania tytułowej szpiegowskiej organizacji na początku XX wieku. Do tego w planach jest również "Statesman", czyli opowieść o amerykańskich kuzynach Kingsmanów granych przez Channinga Tatuma, Jeffa Bridgesa i Halle Berry.

Vaughn zdradził, że w finale trylogii pojawi się sporo nowych postaci, min. Conrad, impulsywny i czarujący syn brytyjskiego księcia oraz tajemnicza postać, którą ma zagrać nieco starszy i uznany aktor. Ponoć do tej roli typowany jest Ralph Fiennes. Niestety, w wywiadzie twórca nie wspomniał nic o telewizyjnym cyklu, który również został już zapowiedziany. 

Cóż, wygląda na to, że reżyser ma pełne ręce roboty. Trzymamy kciuki. Lubicie przygody Harry'ego, Eggsy'ego oraz ich amerykańskich przyjaciół?