Twórca "Kingsman" potwierdza, że ma na oku "Człowieka ze stali 2"

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Kingsman%22+potwierdza%2C+%C5%BCe+ma+na+oku+%22Cz%C5%82owieka+ze+stali+2%22-124938
Jakiś czas temu w internecie pojawiły się plotki, jakoby Matthew Vaughn, reżyser "Kingsman: Tajnych służb" i "X-Men: Pierwszej klasy" jest jednym z kandydatów do wyreżyserowania "Człowieka ze stali 2". Reżyser potwierdził, że poruszył ten temat z przedstawicielami studia Warner Bros.


Obecnie planuję kolejną część "Kingsman", napisałem już treatment i kilka scen. Nie wiem, jaki będzie mój następny projekt, ale rozmawiałem o Supermanie, zdradził reżyser, dodając: Kocham Supermana.

Przy okazji Vaughn potwierdził, że w planach jest trzecia część "Kingsman", co oznacza, że studio musi być zadowolone z jego pracy przy sequelu. Reżyser wyjawił też, że jego wewnętrzny fan nie pozwoliłby mu odmówić wyreżyserowania żadnej z kultowych serii.

Gdyby poproszono mnie o nakręcenie filmu o Indianie Jonesie, większości superbohaterów albo "Gwiezdnych wojen", fan we mnie byłby niesamowicie podekscytowany, powiedział. Widzicie go za kamerą którejś z tych franczyz?