Twórca "Kingsmana" o "Deadpoolu 3": "Ten film uratuje MCU". Zgadzacie się z nim?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Kingsmana%22+o+%22Deadpoolu+3%22%3A+%22Ten+film+uratuje+MCU%22+Zgadzacie+si%C4%99+z+nim-153889
Twórca "Kingsmana" o "Deadpoolu 3": "Ten film uratuje MCU". Zgadzacie się z nim?
Marvel nie ma ostatnio dobrej passy. Matthew Vaughn widzi jednak światełko w tunelu. Reżyser filmu "X-Men: Pierwsza klasajest przekonany, że "Deadpool 3" uratuje MCU. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzielił się, goszcząc w podcaście Post-Credit. 

Matthew Vaughn o "Deadpoolu 3"


Matthew Vaughn nie jest wprawdzie związany z "Deadpoolem 3", ale jako fan serii "X-Man" liczy, że film Shawna Levy'ego odniesie sukces. 

Znam kilka szczegółów dotyczących Deadpoola kontra Wolverine'a – albo Wolverine'a kontra Deadpoola, jestem pewien, że Ryan i Hugh właśnie się o to kłócą – i są po prostu niewiarygodne – powiedział. To będzie wstrząs... Uniwersum Marvela dostanie kopa, który przywróci do życia tego trupa... Myślę, że Ryan Reynolds i Hugh Jackman uratują całe uniwersum Marvela.

GettyImages-463085336.jpg Getty Images © Cindy Ord

Co wiemy o "Deadpoolu 3"?


"Deadpool 3" będzie pierwszym filmem o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza "Deadpoola" z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że trójka zachowa kategorię R.      
 
Reżyserem filmu jest Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022). Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków). 

Kim jest Matthew Vaughn? Zobacz zwiastun filmu "Argylle – tajny szpieg"

 
Matthew Vaughn zadebiutował jako reżyser komedią "Przekładaniec". W jego filmografii znajdziemy takie filmy jak "Gwiezdny pył", "Kick-Ass", "X-Men: Pierwsza klasa" czy trylogię "Kingsman", na którą złożyły się "Tajne służby", "Złoty Krąg" i "Pierwsza misja". Już wkrótce na ekrany kin trafi jego najnowszy film – "Argylle – tajny szpieg" z Samem Rockwellem, Bryce Dallas Howard i Henrym Cavillem w rolach głównych. Zobaczcie zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones