Co za combo! Reżyserzy "Kingsman" i "La La Land" szykują musical

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Matthew+Vaughn+i+Damien+Chazelle+szykuj%C4%85+musical-153804
Co za combo! Reżyserzy "Kingsman" i "La La Land" szykują musical
źródło: Getty Images
autor: Jacopo Raule
Matthew Vaughn rozpoczął tournée po mediach w związku z nadchodzącą premierą filmu "Argylle". Przy okazji opowiada o swoich planach. Jeden z nich może fanów filmowych zaskoczyć.

Matthew Vaughn i Damien Chazelle szykują filmOtóż okazuje się, że Damien Chazelle i Matthew Vaughn pracują nad wspólnym projektem. Chazelle jest jego scenarzystą. Vaughn będzie reżyserem i wyprodukuje go przez swoją wytwórnię Marv Films.

O samym projekcie praktycznie nic nie wiadomo. Ma to jednak być musical.

Chazelle to reżyser "La La Land", "Pierwszego człowieka" i "Babilonu". Vaughn z kolei kojarzony jest z przerysowanymi widowiskami komiksowymi w stylu "Kick-Ass" czy "Kingsman". Nie możemy się więc doczekać efektu współpracy ludzi tworzących tak różne kino.

GettyImages-1958036641.jpg Getty Images © Kate Green


Dużo filmów w planach VaughnaNiestety na film może nam przyjść długo czekać. Matthew Vaughn ma bowiem sporo projektów w planach.

Aktualnie trwają prace nad scenariuszem rebootu "Kick-Ass". Ma to być film "meta", część tryptyku, którego pierwszą odsłoną jest nakręcony już przez Damiena Waltersa "School Fight". Vaughn chce wejść na plan tego filmu już w przyszłym roku.

Aktualnie reżyser jest w trakcie zdjęć do tajemniczego projektu, o którym nie chce mówić. A w planach ma kolejne części "Kingsman" oraz całe uniwersum do czekającego na premierę "Argylle'a".

Zwiastun filmu "Argylle - tajny szpieg"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones