Tyler Rake powróci. Zdjęcia do 2. części ruszą jesienią?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tyler+Rake+powr%C3%B3ci.+Zdj%C4%99cia+do+2.+cz%C4%99%C5%9Bci+rusz%C4%85+jesieni%C4%85-140956
Tyler Rake powróci. Zdjęcia do 2. części ruszą jesienią?
Tyler Rake, bohater napakowanego akcją widowiska Netfliksa, powróci. W wywiadzie udzielonym Colliderowi reżyser Sam Hargrave potwierdził, że zdjęcia do sequela planowane są na jesień tego roku. Zaznaczył jednak, że należy brać poprawkę na trwającą pandemię koronawirusa, która może pokrzyżować te plany.

Hargrave zdradził, że Joe Russo ("Avengers: Koniec gry") kończy właśnie pisać scenariusz. Z jego słów wynika także, że w planach jest więcej części. W tytułowej roli ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha. Towarzyszyć mu będą David Harbour ("Stranger Things"), Derek Luke ("Trzynaście powodów") i Fay Masterson ("Vice"). 

Tyler Rake (Chris Hemsworth) jest nieustraszonym najemnikiem, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake'a i porwanego chłopca.
Udostępnij: