Vivica A. Fox chce, by w "Kill Bill 3" zagrała Zendaya

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vivica+A.+Fox+chce%2C+by+w+%22Kill+Bill+3%22+zagra%C5%82a+Zendaya-138479
Vivica A. Fox chce, by w "Kill Bill 3" zagrała Zendaya
Minęło już 17 lat od premiery "Kill Bill" - czyżby nadeszła pora na zapowiadaną od lat kontynuację? Vivica A. Fox, która zagrała w filmie postać Vernity Gren, tak uważa. I ma castingową sugestię dla Quentina Tarantino: w sequelu powinna wystąpić Zendaya.
 
Grana przez Fox Vernita Green jest w filmie pierwszą przeciwniczką Panny Młodej (Uma Thurman). Kobieta ginie na oczach swojej córeczki Nikki i bohaterka oferuje jej szansę na zemstę. "Kiedy dorośniesz i wciąż będziesz miała mi to za złe, będę czekała", mówi. Tarantino jeszcze w 2004 roku zapowiedział, że za 15 lat chętnie nakręci kontynuację, w której Nikki postanawia zemścić się na Pannie Młodej.


W udzielonym niedawno wywiadzie Fox zdradziła, że w roli córki Vernity Green chętnie zobaczyłaby Zendayę, znaną m.in. z serialu "Euforia" czy "Spider-Mana: Daleko od domu".

Nie byłoby to super? I prawdopodobnie wystarczyłoby tyle, żeby projekt dostał zielone światło na realizację, powiedziała Fox. Ona (Zendaya) i Uma (Thurman) są bardzo wysokie. Byłoby to naprawdę mocne. Możmy spróbować wysłać tę wiadomość w świat: "Tarantino, obsadź Zendayę!" i rozbudzić jego zainteresowanie, by zajął się tym projektem. Nie byłoby to wspaniałe?

Co ciekawe, w grudniu zeszłego roku Tarantino przyznał w jednym z wywiadów, że istnieje szansa na realizację "Kill Bill: Vol. 3", bo po wielu nieudanych próbach wymyślenia dalszego ciągu historii Panny Młodej w końcu udało mu się znaleźć pomysł, z którego jest zadowolony.

Przypomnijmy, że twórca ma plan zakończenia reżyserskiej kariery po nakręceniu (około) dziesięciu filmów. Co Wy na to, gdyby jego ostatnim projektem była kontynuacja "Kill Bill"?

"Kill Bill" trafił niedawno na naszą listę "najlepszych scen pożyczonych z innych filmów". Zobaczcie ten odcinek "7 wspaniałych":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones