W grze "Project 007" pokierujemy zupełnie nowym Bondem

Polygon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/W+grze+%22Project+007%22+od+tw%C3%B3rc%C3%B3w+%22Hitman+3%22+zagramy+zupe%C5%82nie+nowym+Bondem-141086
W grze "Project 007" pokierujemy zupełnie nowym Bondem
Zapowiedziana dwa miesiące temu przez IO Interactive gra "Project 007" o przygodach Jamesa Bonda wciąż pozostaje wielką niewiadomą i do tej pory wiedzieliśmy jedynie tyle, że powstaje. Rąbka tajemnicy uchylił niedawno Hakan Abrak, reżyser gry, w wywiadzie udzielonym Danish Broadcast Company. Otóż jak mówi Abrak, studio dostało pozwolenie na stworzenie swojego własnego wizerunku Bonda, który nie będzie bazował na żadnym z grających go do tej pory aktorów. Warto dodać, że najpopularniejsza gra o Agencie Jej Królewskiej Mości, czyli  "GoldenEye 007" z Nintendo 64, korzystała z wizerunku Pierce'a Brosnana (oraz Daniela Craiga w remasterze). 

"Project 007" ma posiadać również własną, oryginalną fabułę, a jeśli wszystko dobrze pójdzie, to może z tego powstać nawet trylogia.Ostatnim tytułem IO Interactive, już po przejściu na bycie niezależnym deweloperm, był bardzo ciepło przyjęty "Hitman 3". Sprzedaż była tak wysoka, że już w pierwszym tygodniu twórcom zwróciły się koszta produkcji, jednak nie zamierzają oni spoczywać na laurach i już zapowiedzieli chociażby dodanie Ray Tracingu do wersji na PC i Xbox Series X oraz dalsze rozwijanie tytułu.