Glenn Close też pójdzie na "Noże"! Kto jeszcze zagra w "Wake Up Dead Man"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Glenn+Close+te%C5%BC+p%C3%B3jdzie+na+%22No%C5%BCe%22+Kto+jeszcze+zagra+w+%22Wake+Up+Dead+Man%22+%E2%80%93+Filmweb-155847
Glenn Close też pójdzie na "Noże"! Kto jeszcze zagra w "Wake Up Dead Man"?
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
"Na noże 3" zebrało już imponującą obsadę – w obsadzie znaleźli się Josh O’Connor (którego aktualnie możecie oglądać w filmie "Challengers"), Cailee Spaeny (przed chwilą w filmie "Civil War", za chwilę w widowisku "Obcy: Romulus"), Tom Hardy (cykl "Venom", w tym roku także "Motocykliści"), Lindsay Lohan  (ostatnio w netfliksowych produkcjach "Niezapomniane święta" i "Irlandzkie życzenie"), a także Andrew Scott (znakomity w "Dobrych nieznajomych", ostatnio można go było też oglądać w serialu "Ripley") – a to wciąż nie koniec! 

W "Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery" pojawią się też Glenn Close (ośmiokrotnie nominowana do Oscara, w tym za rolę w "Fatalnym zauroczeniu") i Kerry Washington (serial "Skandal").

GettyImages-2076232056.jpg Getty Images © Lionel Hahn
Kerry Washington
Szczegóły fabuły trzymane są wciąż w tajemnicy, nie wiemy więc, w kogo się wcielą. 

"Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery" kompletuje obsadęKilka dni temu Rian Johnson oficjalnie ujawnił tytuł trzeciej części cyklu "Na noże". Brzmi on "Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery". Daniel Craig powróci jako Benoit Blanc. Detektyw pojawi się w zupełnie nowym miejscu, by rozwikłać tajemnicę morderstwa.

Premiera planowana jest na przyszły rok. Film oczywiście przygotowywany jest z myślą o platformie Netflix.

Zwiastun "Glass Onion", czyli "Na noże 2"Benoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones