WIDEO: Muzyk z "Mam talent" zadebiutował w filmie

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Muzyk+z+%22Mam+talent%22+zadebiutowa%C5%82+w+filmie-71765
W filmie "Wygrany" pojawia się Gienek Loska - muzyk który zachwycił publiczność trzeciej edycji programu "Mam talent", po czym usunął się w cień. Jego historia przypomina losy głównego bohatera filmu, który również wybrał drogę buntownika. Internauci piszą o Losce "facet z zasadami, który podziękował TVN'owi".


Film "Wygrany" opowiada historię młodego muzyka, który nie poszedł na kompromis ze światem show-businessu. Zerwał europejskie tourneé tracąc wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę. Główny bohater przypomina prawdziwą postać, którą widzowie znają z programu "Mam talent". Gienek Loska, o którym mowa, zachwycił publiczność swoim głosem, po czym w nie do końca jasnych okolicznościach zniknął z mediów. Niektóre wersje mówią o tym, że zwyczajnie odpadł z rywalizacji, inne że podjął tę decyzję dbając o swoją artystyczną niezależność. Teraz znów pojawia się na ekranie, tym razem w filmie "Wygrany".

Klipy wideo z Gienkiem Loską śpiewającym na ulicach Krakowa czy Wrocławia mają w sieci już setki tysięcy odsłon. Jego obecność w filmie "Wygrany" zdaje się być dodatkowym odautorskim komentarzem reżysera do wyborów głównego bohatera. Czy nie jest to jednocześnie sprzeciw wobec praktyk mediów, które wynosząc zdolnych na szczyt, niejednokrotnie przyczyniały się do ich upadku? Gienek Loska i Oliver – główny bohater filmu - nie mieli zamiaru się o tym przekonywać. Wybrali własną drogę do celu, z dala od blasku fleszy.