"Wygrany" i "Senna" na DVD

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wygrany%22+i+%22Senna%22+na+DVD-77326
Już za kilka dni (28 lipca) do sklepów w całym kraju trafi wydanie DVD najnowszego filmu Wiesława Saniewskiego "Wygrany". W sprzedaży dostępna jest także oparta na faktach historia o brazylijskim kierowcy wszech czasów pod tytułem "Senna".  

 

Oliver (Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę. Ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług.

"Senna" to oparta na faktach historia o Ayrtonie Senna, który przez wielu jest uważany za najlepszego kierowcę wszech czasów. Oprócz niepowtarzalnej kariery Senny w Formule 1, film obejmuje jego fizyczną i duchową podróż przez życie, zarówno na torze wyścigowym jak i poza nim. Pokazuje jego dążenie do perfekcji oraz przemianę niesamowicie uzdolnionego nowicjusza, którego talent eksplodował w F1 w roku 1984, w kierowcę-legendę, co nastąpiło po tragicznych wydarzeniach z toru Imola w 1994 roku.