WIDEO: Pantofelek Kopciuszka w pierwszym teaserze

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Pantofelek+Kopciuszka+w+pierwszym+teaserze-104939
Disney pochwalił się dzisiaj swoim kolejnym aktorskim widowiskiem, które zobaczymy w pełni w przyszłym roku. Chodzi oczywiście o "Kopciuszka". Oto, jak prezentuje się teaserowy zwiastun:
A poniżej znajdziecie teaserowy plakat:


(kliknij, aby powiększyć)

Bohaterką filmu jest Ella, której matka zmarła w tragicznych okolicznościach. Ojciec ponownie się ożenił. Ella wspiera ojca, więc wita Lady Tremaine oraz jej córki Anastazję i Drisellę z otwartymi ramionami. Kiedy jednak ojciec również umiera, los Elli zmienia się diametralnie. Wystawiona na pastwę kaprysów nowej rodziny wkrótce zostaje relegowana to pozycji służki złośliwie przezywanej Kopciuszkiem. Ella pozostaje nieugięta, próbując zachowywać się zgodnie z obietnicą złożoną umierającej matce, że będzie dzielna i życzliwa.

Pewnego dnia w lesie spotyka przystojnego nieznajomego. Nie wie, że jest to Książę, wydaje jej się, że jest zwyczajnym służącym na zamku. Zaskoczona jego zachowaniem Ella jest przekonana, że oto spotkała pierwszą życzliwą sobie osobę. Kiedy z zamku nadchodzi zaproszenie dla wszystkich panien na wydaniu, by przybyły na bal, Ella po raz pierwszy od lat odważy się mieć nadzieję, że jej los ulegnie zmianie. Liczy, że raz jeszcze spotka mężczyznę z lasu, którego zna jedynie jako "Kita". Niestety macocha niszczy jej marzenia, zakazując jej wyprawy do zamku i niszcząc jej suknię. Jednak, jak na bajkę przystało, pomoc nadejdzie z najmniej spodziewanej strony. Przypadkowo spotkana żebraczka, mająca tylko dynię i kilka myszy do pomocy, odmieni na zawsze życie Kopciuszka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones