Will Ferrell, Paul Rudd gwiazdami czarnej komedii

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Will+Ferrell%2C+Paul+Rudd+gwiazdami+czarnej+komedii-136613
Will Ferrell i Paul Rudd spotkają się na planie kolejnej zwariowanej komedii. Panowie, którzy wystąpili w dwóch częściach "Legendy telewizji", teraz zagrają główne role w serialu "The Shrink Next Door".


Fabuła inspirowana będzie podcastem pod tym samym tytułem, który z kolei bazował na rzeczywistych wydarzeniach. Jest to historia znanego psychiatry gwiazd, doktora Isaaca "Ike'a" Herschkopf (Rudd), i jego wieloletniego pacjenta, Martina "Marty'ego" Markowitz (Ferrell). Psychiatra stopniowo tak zmanipulował Marty'ego, że przejął nad jego życiem niemal całkowitą kontrolę. W pewnym momencie wprowadził się nawet do jego domu i zaczął zarządzać rodzinnym interesem.

"The Shrink Next Door" pomyślany jest jako czarna komedia będąca studium dysfunkcyjnej relacji pełnej manipulacji i walki o dominację.

Całość wyreżyseruje Michael Showalter, który z Paulem Ruddem miał już okazję pracować przy okazji cyklu "Wet Hot American Summer". Produkcję nadzorować będzie MRC Television. Serial na razie nie jest związany z żadną stacją telewizyjną ani platformą streamingową.