Wracamy do filmowego "Silent Hill". Gwiazda "Piły VIII" w obsadzie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wracamy+do+filmowego+%22Silent+Hill%22.+Gwiazda+%22Pi%C5%82y+VIII%22+w+obsadzie-149962
Wracamy do filmowego "Silent Hill". Gwiazda "Piły VIII" w obsadzie
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Christophe Gans szykuje się do wyreżyserowania horroru "Return To Silent Hill". Teraz poznaliśmy gwiazdy projektu oraz kolejne jego szczegóły.

Hannah Emily Anderson i Jeremy Irvine gwiazdami horror "Return To Silent Hill"Angaż do głównej roli żeńskiej otrzymała Hannah Emily Anderson. Aktorka jest doskonale znana fanom kina gatunkowego. Możecie ją pamiętać z takich filmów jak: "Piła: Dziedzictwo", "Klątwa Audrey Earnshaw" czy komiksowego widowiska "X-Men: Mroczna Phoenix".

Główną rolę męską otrzymał Jeremy Irvine. Anglik swoją karierę rozpoczynał u Stevena Spielberga w filmie "Czas wojny". W ostatnich latach mogliśmy go oglądać w serialowym spin-offie cyklu o Jasonie Bournie "Treadstone" i gejowskim dramacie "Błogosławieństwo".

GettyImages-866611794.jpg Getty Images © Barry King


GettyImages-1236758362.jpg Getty Images © David M. Benett


Gra "Silent Hill 2" na dużym ekraniePunktem wyjścia dla "Return To Silent Hill" jest niezwykle popularna gra wideo "Silent Hill 2". Będzie to historia Jamesa. Mężczyzna jest zdruzgotany po tym, jak los rozdzielił go z jego jedyną miłością. Pewnego dnia otrzymuje list, który każe mu wrócić do Silent Hill w poszukiwaniu ukochanej. James ze zdumienie odkrywa, że miasteczko, które tak dobrze kiedyś znał, zostało doszczętnie przemienione przez nieznane zło. Kiedy James wkracza w ciemność, natyka się na przerażające postacie znane i zupełnie nowe. Zaczyna podejrzewać, że mógł postradać zmysły próbując rozeznać się w tym, czego doświadcza i wytrwać na tyle długo, by uratować utraconą miłość.

Zdjęcia do filmu ruszają w przyszłym miesiącu. Realizowane będą w Niemczech i Europie Wschodniej.

Reżyserem jest Christophe Gans, który ma na swoim koncie kasowy hit "Silent Hill" rozgrywający się w tym samym growym uniwersum. Gans jest również współautorem scenariusza. W jego napisaniu pomogli mu: Sandra Vo-Anh (Gans pracował z nią już przy okazji filmu "Piękna i bestia") oraz William J. Schneider.

Zapowiedź filmu "Return to Silent Hill"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones