Prequel "Outlandera" w drodze na ekran. Znamy odtwórców głównych ról

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Prequel+%22Outlandera%22+w+drodze+na+ekran.+Znamy+odtw%C3%B3rc%C3%B3w+g%C5%82%C3%B3wnych+r%C3%B3l-153966
Prequel "Outlandera" w drodze na ekran. Znamy odtwórców głównych ról
Stacja Starz rozpoczyna produkcję serialu "Outlander: Blood of My Blood". Poznamy w nim losy rodziców dwojga bohaterów oryginału – Jamiego Frasera i Claire Beauchamp.

Prequel "Outlandera" w drodze na ekran. Co o nim wiemy?


10-odcinkowy prequel zatytułowany "Outlander: Blood of My Blood" powstaje dla stacji Starz. Zdjęcia powstaną w Szkocji. Podobnie jak w przypadku oryginału akcja będzie się toczyć na dwóch płaszczyznach czasowych: w XVIII-wiecznej Szkocji oraz w Anglii czasów I wojny światowej. 

Rodziców Jamiego, czyli Ellen MacKenzie i Briana Frasera, zagrają Harriet Slater i Jamie Roy. Z kolei w rodziców Claire, Julię Moriston i Henry'ego Beauchampa, wcielą się Hermione Corfield i Jeremy Irvine. Obowiązki showrunnera będzie pełnił Matthew B. Roberts, czyli twórca oryginalnej serii. Tak mówi on o nowej produkcji: 

Jesteśmy podekscytowani możliwością opowiedzenia historii tych dwóch par. Początki ich związków mówią o uniwersalnych tematach, któe wykraczają poza ramy czasowe. Cieszymy się, że fani będą mogli odkryć i pokochać tych bohaterów oraz historie ich miłości tak, jak stało się to w przypadku Claire i Jamiego

O czym opowiada "Outlander"? Zobacz zwiastun


"Outlander" zadebiutował w 2014 roku. Jego bohaterką jest Claire Randall, zamężna sanitariuszka, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Zostaje zmuszona do poślubienia Jamiego Frasera, młodego, szlachetnego i romantycznego szkockiego wojownika. Pomiędzy dwójką bohaterów rodzi się jednak uczucie, co sprawia, że Claire czuje się rozdarta. Zobaczcie zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones