Wrogowie Hitmana zyskali pół roku życia

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wrogowie+Hitmana+zyskali+p%C3%B3%C5%82+roku+%C5%BCycia-107818
Mamy złą wiadomość dla wszystkich tych, którzy zimą szykowali się do hejtowania (lub wychwalania) "Agenta 47". 20th Century Fox postanowiło odłożyć premierę filmu o sześć miesięcy. Pierwotnie obraz miał trafić do amerykańskich kin pod koniec lutego (a w Polsce w marcu). Teraz data premiery została wyznaczona na 28 sierpnia. Powody tego przesunięcia nie zostały ujawnione.Przeciwnikiem w walce o widza będzie dla "Agenta 47" nowy film z Ethanem Hawkiem i Emmą Watson "Regression". W lutym konkurentami obrazu były m.in. komedia z Willem Smithem "Focus" i widowisko akcji "The Transporter Legacy".

Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać. Powstał w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania. Cechują go ponadprzeciętny intelekty, szybkość i siła...

Obraz wyreżyseruje urodzony w Lublinie Aleksander Bach, dla którego będzie to debiut pełnometrażowy. Autorami scenariusza są: Skip Woods ("Szklana pułapka 5"), Michael Finch ("Predators") oraz Kyle Ward ("Maczeta zabija").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones