XBOX & Bethesda E3 2021: Zobacz najważniejsze zapowiedzi

Xbox / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/XBOX+%26+Bethesda+E3+2021%3A+Zobacz+najwa%C5%BCniejsze+zapowiedzi-142769
XBOX & Bethesda E3 2021: Zobacz najważniejsze zapowiedzi
Prezentacja Xbox & Bethesda Game Showcase już za nami i trzeba przyznać, że było to prawie 90 minut wypakowanych po brzegi nowymi grami. Wreszcie zobaczyliśmy jak w akcji wygląda nadchodzący wielkimi krokami RPG Bethesdy, czyli "Starfield", dowiedzieliśmy się gdzie w tym roku zabierze nas "Forza Horizon" i poznaliśmy kolejne tytuły, które trafią do usługi Xbox Game Pass. Najważniejsze zapowiedzi znajdziecie poniżej."Starfield" - zaprezentowano zwiastun na silniku gry i ujawniono datę premiery - 11 listopada 2022 roku. Tytuł ten trafi tylko na PC i konsole Xbox Series X|S. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Redfall" - nowa gra studia Arkane zadebiutuje latem 2022 roku tylko na PC i Xbox Series X|S. Pokazano całkiem długie CGI. Gra ma być co-opową strzelanką w otwartym świecie. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Forza Horizon 5" - Kolejna odsłona zręcznościowej Forzy przeniesie nas do Meksyku. Premiera 9 listopada na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]

"A Plague Tale: Requiem" - zapowiedziano sequel świetnego "A Plague Tale: Innocence". Premiera w 2022 roku. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"The Outer Worlds 2" - nie ma gameplay'u, nie ma nawet sylwetki bohatera, ale jest tytuł. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Halo Infinite" - zaprezentowano gameplay z trybu multiplayer, który będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy PC & Xbox. "Microsoft Flight Simulator" - premiera na Xbox Series X|S już 27 lipca. W listopadzie do gry trafi darmowe rozszerzenie związane z filmem "Top Gun Maverick". [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Psychonauts 2" - pokazano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki i ujawniono datę premiery - 25 sierpień tego roku. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl" - pokazano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Gra zadebiutuje 28 kwietnia 2022 roku na PC i Xbox Series X|S (czasowy tytuł na wyłączność). [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Back 4 Blood" - nowa gra twórców "Left 4 Dead" zadebiutuje 12 października tego roku. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Age of Empires IV" - premiera 28 października na PC. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Sea of Thieves" - Jack Sparrow i uniwersum „Piratów z Karaibów” zawitają do świata „Sea of Thieves” w darmowym rozszerzeniu "A Pirate’s Life" już 22 czerwca"Contraband" - nowa gra studia Avalanche (twórcy serii „Just Cause”). Pokazano jedynie krótki teaser."Slime Rancher 2" - Premiera w 2022 roku. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Hades" - zdobywca tony nagród dla najlepszej gry zeszłego roku zawita 13 sierpnia na Xboksie. [Dostępna w Xbox Game Pass w dniu premiery]"Fallout 76" - rozszerzenie "Steel Reign" będzie dostępne za darmo 7 lipca, a w 2022 do gry zawitają ekspedycje, w których opuścimy Appalachie i odwiedzimy Pittsburgh.

"Diablo II Resurrected" - poznaliśmy datę premiery. Zagramy już 23 września tego roku."Battlefield 2042" - zgodnie z obietnicą zaprezentowano pierwszy fragmenty rozgrywki. Premiera gry 22 października tego roku."Yakuza: Like a Dragon" - od dziś gra będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass.Więcej gier Bethesdy w Xbox Game Pass - dziś do usługi dołączyły "Arx Fatalis" (PC), "Dishonored: Death of the Outsider" (PC, Konsole, Chmura), "Doom" (Konsole, Chmura), "Fallout" (PC), "Fallout 2" (PC), "Fallout: Tactics" (PC), "Fallout 3" (PC, Konsole, Chmura), "Fallout: New Vegas" (PC), "Rage" (Konsole, Chmura), "The Evil Within 2" (PC, Konsole, Chmura), "Wolfenstein II: The New Colossus" (PC, Konsole, Chmura)