Złota Edycja gry "Deus Ex: Bunt Ludzkości" w planie wydawniczym Cenegi

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z%C5%82ota+Edycja+gry+%22Deus+Ex%3A+Bunt+Ludzko%C5%9Bci%22+w+planie+wydawniczym+Cenegi-85391
Cenega poinformowała, że gra "Deus Ex: Bunt Ludzkości", znakomicie przyjęty na całym świecie przebój Action-RPG, zostanie wydana w Złotej Edycji na komputerach osobistych w polskiej wersji językowej (napisy). Co istotne, gracze z Polski, Czech, Słowacji i Węgier będą cieszyć się kompletną edycją tego niesamowitego tytułu jako pierwsi na świecie. "Deus Ex: Bunt Ludzkości - Złota Edycja" ukaże się już 1 czerwca 2012 i zawierać będzie:

- grę "Deus Ex: Bunt Ludzkości"
- dodatek Brakujące Ogniwo
- dodatek Wybuchowy Pakiet
- dodatek Wyposażenie Taktyczne

Przypomnijmy, że "Deus Ex: Bunt Ludzkości" jest laureatem wielu światowych nagród, w Polsce serwis Polygamia.pl wybrał ją najlepszą grą roku 2011. Bunt Ludzkości to kolejna część do jednej z najbardziej lubianych i docenianych serii gier wideo. Tytuł ten przenosi graczy w rok 2027 – czas ogromnych innowacji w dziedzinie neuroprostetyki, ale również czas chaosu, spisków i nowych podziałów społecznych. Główny bohater, Adam Jansen, cybernetycznie ulepszony wbrew swojej woli, trafia w sam środek ogólnoświatowej intrygi, a klucz do jej rozwikłania znajduje się właśnie w jego rękach. Oferując graczom wielość różnorodnych sposobów prowadzenia rozgrywki "Deus Ex: Bunt Ludzkości" ustanawia nowe standardy w grach wideo i stanowi niezwykle wciągające doświadczenie, gdzie każdy podjęty wybór niesie ze sobą trwałe konsekwencje.