ZWIASTUN: "The Bear"! Co będzie się działo w 3. sezonie?

https://www.filmweb.pl/news/ZWIASTUN%3A+%22The+Bear%22+Co+b%C4%99dzie+si%C4%99+dzia%C5%82o+w+3.+sezonie-155846
ZWIASTUN: "The Bear"! Co będzie się działo w 3. sezonie?
Trzeci sezon "The Bear" zbliża się wielkimi krokami. W pierwszym pełnym zwiastunie możemy podejrzeć, co będzie się w nim działo.

Zwiastun – "The Bear" sezon 3
Co wiemy o trzecim sezonie "The Bear"?Na pytanie, czy w nowych odcinkach "The Bear" zobaczymy tyle gościnnych występów pierwszoligowych gwiazd co w poprzednim sezonie, John Landgraf odpowiedział: 

Niestety, nie mogę tego zdradzić. Ale byłem zaskoczony tak samo jak wy, kiedy wyszedł bożnonarodzeniowy odcinek.

Dyrektor stacji FX wypowiedział się na temat strategii udostępniania kolejnych odcinków. Nie ma on wątpliwości, że platforma streamingowa Hulu, na której serial można zobaczyć w Stanach Zjednoczonych, nie będzie dawkować fanom jednego epizodu tygodniowo, lecz pokaże wszystkie odcinki tego samego dnia. 

Serial "The Bear" zadebiutował w 2022 roku. Grającemu główną rolę Jeremy'emu Allenowi White'owi przyniósł on dwa Złote Globy oraz nagrodę Emmy.

"The Bear" w podcaście Mam parę uwagPrzypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o serialu "The Bear": "The Bear" w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Łukasz Muszyński i Maciek Łuka oceniają drugi sezon "The Bear":


"The Bear" opowiada o jedzeniu, rodzinie, szalonej harówce, sensie pośpiechu i bolesnych stratach. Młody szef kuchni Carmy próbuje odmienić losy zarówno baru Original Beef of Chicagoland, jak i siebie samego, pracując z nieokrzesaną ekipą kuchenną, która w końcu okazuje się być jego rodziną z wyboru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones