"The Bear" z czwartym sezonem? FX nie potwierdza, nie zaprzecza

Deadline, The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Bear%22+z+czwartym+sezonem+FX+nie+potwierdza%2C+nie+zaprzecza-154599
"The Bear" z czwartym sezonem? FX nie potwierdza, nie zaprzecza
Mamy wyśmienitą wiadomość dla fanów serialu "The Bear". Podobno w drodze jest nie tylko trzeci sezon (którego premiera zaplanowana jest na czerwiec), ale i czwarty.                           

Czwarty sezon "The Bear" w drodze?!


Według źródeł The Hollywood Reporter serial "The Bear" został przedłużony na kolejny sezon. Materiał ma zostać nagrany razem ze zdjęciami do trzeciego sezonu, które rozpoczęły się w ubiegłym miesiącu w Chicago.

Decyzja ta wywołała spekulacje, czy aby czwarty sezon "The Bear" nie będzie zarazem ostatnim – taki los spotkał "Atlantę", czyli inny serial stacji FX, którego trzeci i czwarty sezon powstawały w tym samym czasie. 

Serial "The Bear" zadebiutował w 2022 roku. Grającemu główną rolę Jeremy'emu Allenowi White'owi przyniósł dwa Złote Globy oraz nagrodę Emmy. Odpowiedzialna za produkcję stacja FX jak na razie odmówiła komentarza w sprawie czwartego sezonu.

"The Bear" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o serialu "The Bear": "The Bear" w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Łukasz Muszyński i Maciek Łuka oceniają drugi sezon "The Bear":"The Bear" opowiada o jedzeniu, rodzinie, szalonej harówce, sensie pośpiechu i bolesnych stratach. Młody szef kuchni Carmy próbuje odmienić losy zarówno baru Original Beef of Chicagoland, jak i siebie samego, pracując z nieokrzesaną ekipą kuchenną, która w końcu okazuje się być jego rodziną z wyboru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones