ZWIASTUN: Ryan Gosling szaleje jako kaskader w "Fall Guy"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/ZWIASTUN%3A+Ryan+Gosling+szaleje+jako+kaskader+w+%22Fall+Guy%22-152682
ZWIASTUN: Ryan Gosling szaleje jako kaskader w "Fall Guy"
źródło: Getty Images
autor: Tristan Fewings
Dziś obejrzeliśmy pierwsze zdjęcia z filmu akcji "The Fall Guy", w którym tytułową rolę gra Ryan Gosling. Teraz przyszła pora na zwiastun! Widowisko trafi do kin 1 marca 2024 roku.

"The Fall Guy: zobacz zwiastun
"The Fall Guy: szczegóły filmuZdjęcia do "The Fall Guy" były realizowane w Australii. Film reżyseruje David Leitch ("Bullet Train", "Deadpool 2") według scenariusza Drew Pearce'a ("Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw"). W obsadzie znajdują się również m.in. Emily Blunt, Aaron Taylor-Johnson, Stephanie Hsu, Hannah Wadingham oraz Winston Duke. Realizację finansuje Universal. 

"The Fall Guy" to kinowa wersja serialu z lat 80. Bohaterem oryginału jest hollywoodzki kaskader Colt Seavers, który po godzinach dorabia jako łowca nagród. Bohater wykorzystuje do łapania kryminalistów umiejętności zdobyte na planach filmowych. W nowej wersji Gosling wciela się w zmęczonego życiem kaskadera, który najlepsze lata kariery ma już za sobą. Zgadza się jednak na wznowienie współpracy z gwiazdorem (Taylor-Johnson), który zajął jego miejsce. Problem w tym, że aktor znika w tajemniczych okolicznościach.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones