Universal na CC: Kiedy finał cyklu "Szybcy i wściekli"? "Egzorcysta" ma tytuł!

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Universal+na+CC%3A+Kiedy+fina%C5%82+cyklu+%22Szybcy+i+w%C5%9Bciekli%22+%22Egzorcysta%22+ma+tytu%C5%82-150504
Universal na CC: Kiedy finał cyklu "Szybcy i wściekli"? "Egzorcysta" ma tytuł!
W środę swoją prezentację w Las Vegas na CinemaConie miało studio Universal. Oto najciekawsze informacje z tego, co wczoraj wytwórnia przedstawiła i ogłosiła.

Finał cyklu "Szybcy i wściekli". Tytuł i rok premiery ujawnionyJednym z najważniejszych wydarzeń była prezentacja widowiska "Szybcy i wściekli 10", w której uczestniczył Vin Diesel i inne gwiazdy.

Gwiazdor ujawnił, że finał cyklu nosi obecnie tytuł "Fast X Part 2". Powiedział, że widowisko trafi do kin w 2025 roku.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiadomo za to, że finał wyreżyseruje autor dziesiątej części Louis Leterrier.


Reboot/sequel "Egzorcysty". Znamy oficjalny tytułUniversal zaprezentował również pierwszy zwiastun rebootu i kontynuacji kultowego "Egzorcysty" w jednym. Przy okazji poznaliśmy oficjalny tytuł filmu. Jego angielska wersja brzmi "The Exorcist: Believer".

Zwiastun pokazał nam dwie dziewczynki, które znikają ze szkoły. Odnajdują się trzy dni później w lesie. Nie zdają sobie sprawy, jak dużo czasu minęło. Wydają się też odmienione, co staje się jasne, kiedy jedna z nich oblana winem mszalnym wkracza podczas mszy do kościoła krzycząc "ciało i krew".

W zwiastunie pojawia się też znana z oryginału Chris MacNeil (Ellen Burstyn), która próbuje pomóc jednej z dziewczynek. Ta wycięła sobie imię córki Chris na brzuchu.


"Kung Fu Panda 4" - pierwsze szczegóły fabułyJack Black wykorzystał fakt, że film "Kung Fu Panda 4" nie ma jeszcze zwiastuna i opowiedział trochę o fabule animacji.

Po w czwartej części zostaje duchowym liderem doliny i zmaga się z koniecznością znalezienia swojego następcy w roli Smoczego Wojownika. Zacznie trenować nowego adepta kung fu. Spotka też nowego złoczyńcę o imieniu Kameleon. Posiada on moc przywoływania czarnych charakterów z przeszłości, których Po będzie musiał pokonać.


"Oppenheimer", "The Fall Guy", "Wicked" - co jeszcze znalazło się w prezentacji studia Universal?Zebrani widzowie mieli też okazję obejrzeć materiał wideo z fragmentami widowiska Christophera Nolana "Oppenheimer". Materiał sugeruje, że całość ma strukturę thrillera, w którym Amerykanie toczą wyścig z czasem (i Rosjanami), a Oppenheimer musi przełamać swoje lęki, że zniszczy świat, by osiągnąć zamierzony cel.

W ramach promocji widowiska akcji "The Fall Guy" Davida Leitcha z Ryanem Goslingiem i Emily Blunt w rolach głównych na scenie pojawiła się grupa kaskaderów, która na żywo popisywała się swoimi umiejętnościami.

Choć ekipa wciąż jest na planie, to w Las Vegas pokazano pierwsze fragmenty "Wicked", czyli ekranizacji jednego z największych hitów Broadwayu.

Anna Kendrick zapowiedziała, że nadchodząca animacja "Trolls Band Together" będzie najdzikszą i najdziwniejszą częścią cyklu.

Zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 10"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones