Scenariusz "Kaskadera 2" jest już gotowy? Ryan Gosling ma nadzieję na sequel

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Scenariusz+%22Kaskadera+2%22+jest+ju%C5%BC+gotowy+Ryan+Gosling+ma+nadziej%C4%99+na+sequel-155410
Scenariusz "Kaskadera 2" jest już gotowy? Ryan Gosling ma nadzieję na sequel
źródło: Getty Images
autor: Kayla Oaddams
Nowy film Ryana Goslinga nie zadebiutował z takim wykopem, na jaki z pewnością liczyło studio. Przeczytaj: Box Office USA: Fatalny początek lata. "Kaskader" zaliczył kraksę. Wcielający się w tytułową rolę aktor ma jednak nadzieję, że produkcja przyciągnie przed ekrany wystarczająco dużą publiczność, aby wytwórnia dała zielone światło sequelowi. 

Scenariusz "Kaskadera 2" jest już gotowy?


Ryan Gosling ma nadzieję, że będzie mu dane ponownie wcielić się w Colta Seaversa. W jednym z ostatnich wywiadów aktor zasugerował, że scenariusz drugiej części blockbustera jest już gotowy. 

Pokochaliśmy te postacie tak bardzo, że chcieliśmy wiedzieć, dla siebie samych, co czeka Colta i Jody, kiedy film się kończy. Jaka jest kolejna faza ich relacji? My już dokładnie wiemy, co się wydarzy. Więc mamy nadzieję, że publiczność też będzie chciała się dowiedzieć – powiedział. 

Wygląda na to, że Goslingowi bardzo zależy na sequelu: 

Sequel poniekąd napisał się sam. Znamy już dokładnie historię. Mamy tylko nadzieję, że "Kaskader" spodoba się na tyle, że będziemy mogli dalej opowiadać o tych postaciach. Kochamy je tak bardzo, kochamy ten świat i jestem pewien, że możemy tego dokonać.

Jak podobał nam się "Kaskader"? Zobacz odcinek programu Movie się


Przypominamy odcinek programu Movie się, w którym recenzujemy "Kaskadera". Rozmawiają Jakub Popielecki, Julia Taczanowska i Łukasz Muszyński.Colt Seavers (Ryan Gosling) porzuca zawód kaskadera. Gdy znika gwiazda wysokobudżetowego filmu w reżyserii jego eks (Emily Blunt), decyduje się wrócić do branży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones