Zacznij nowy rok z polskimi komediami w Multikinie

https://www.filmweb.pl/news/Zacznij+nowy+rok+z+polskimi+komediami+w+Multikinie-126433
Początek roku 2018 zapowiada się bardzo ciekawie pod względem rodzimych produkcji filmowych. 5 stycznia widzowie Multikina będą mieli okazję zobaczyć "Gotowych na wszystko. Exterminatora", a tydzień później premierowo zaprezentowany zostanie film "Narzeczony na niby".


Genialne kreacje komediowe Pawła Domagały, Piotra Żurawskiego, Krzysztofa Czeczota i Piotra Roguckiego, a do tego mnóstwo przebojowych piosenek, przy których noga sama "podryguje" – najnowszą komedię w reżyserii Michała Rogalskiego ("Wojenne dziewczyny", "Przepis na życie", "Czas honoru", "O mnie się nie martw") zobaczycie w kinach sieci Multikino już od 5 stycznia. Film opowiada o grupie przyjaciół, tworzących niegdyś zespół metalowy "Exterminator". Marzenia o wielkiej scenicznej karierze niestety rozbiły się o mało bajkowe realia. Niegdysiejszy lider formacji Marcyś obecnie pracuje w sklepie ojca. Lizzy to szeregowy pracownik banku. Jaromir codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Makar wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei Cypek wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia los przyjaciół odmieni decyzja pani burmistrz – wielkiej fanki "Exterminatora" z czasów ich świetności – o reaktywacji zespołu. Niestety wszystko ma swoją cenę 

"Narzeczony na niby" pojawi się na ekranach Multikina od 12 stycznia. Film opowiada o związkowych perypetiach, które znane są chyba każdemu, kto był zakochany chociaż raz w życiu. Kiedy na Karinę spadnie jak grom z jasnego nieba pasmo nieszczęść, postanowi wziąć życie w swoje ręce i odwrócić bieg zdarzeń. Niestety każde kłamstwo – nawet to najmniejsze – ma krótkie nogi. Zanim jednak prawda wyjdzie na jaw, dojdzie do mnóstwa przezabawnych sytuacji. W roli głównej występuje Julia Kamińska. Partnerują jej: Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Karolak.

Bilety na pokazy przedpremierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: