Znamy fabułę "Tarzana" ze Skarsgårdem

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znamy+fabu%C5%82%C4%99+%22Tarzana%22+ze+Skarsg%C3%A5rdem-106263
Już wkrótce mają rozpocząć się zdjęcia do przygodowego widowiska 3D "Tarzan" z Alexandrem Skarsgårdem ("Czysta krew") w roli głównej. Z tej okazji wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała oficjalny opis fabuły filmu.Minęły lata od czasu, gdy  Tarzan (Alexander Skarsgård) opuścił afrykańską dżunglę, by wieść spokojny żywot jako John Clayton III, lord Greystoke, z ukochaną żoną Jane (Margot Robbie) u boku. Teraz musi powrócić do Kongo w charakterze handlowego wysłannika brytyjskiego parlamentu. Bohater nie zdaje sobie sprawy, że jest pionkiem w morderczym spisku uknutym przez belgijskiego kapitana Leona Roma (Christoph Waltz). Jednak nawet ludzie stojący za intrygą nie mają pojęcia, do czego wkrótce doprowadzą ich działania.  

Jak widać, film nie będzie adaptacją żadnej z powieści pióra  Edgara Rice'a Burroughsa, twórcy postaci Tarzana. Autorami scenariusza są Stuart Beattie i Craig Brewer.

Za kamerą stanie David Yates, znany najlepiej z serii filmów o Harrym Potterze. W obsadzie znaleźli się również Samuel L. Jackson, Djimon Hounsou i John Hurt.

Premierę filmu zaplanowano na 1 lipca 2016 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones