Znamy nowe szczegóły serialowego spin-offu "Johna Wicka"

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znamy+nowe+szczeg%C3%B3%C5%82y+serialowego+spin-offu+%22Johna+Wicka%22-123620
Trwają prace nad serialem będącym spin-offem "Johna Wicka". W wywiadzie z portalem Indie Wire reżyser Chad Stahelski zdradził nowe szczegóły projektu zatytułowanego roboczo "The Continental".


Jak wskazuje nazwa, show miałby opowiadać o rozsianych po całym świecie hotelach dla płatnych morderców. Uniwersum znane z filmów o Johnie Wicku zostałoby tu pokazane oczami m.in. konsjerża, menedżera czy sommeliera pracujących w tytułowym przybytku.  Grany przez Keanu Reevesa Wick również miałby się pojawić na ekranie. Nie byłby jednak głównym bohaterem serialu.

Stahelski chciałby, żeby w "The Continental" znalazły się sceny akcji, które rozmachem i dopracowaniem dorównywałyby produkcjom kinowym. Dla reżysera wzorem pod tym względem jest "Gra o tron" i odcinek przedstawiający bitwę bękartów.

Przypomnijmy, że aktualnie trwają również prace nad trzecią i ostatnią częścią "Johna Wicka". Ekipa miałaby wejść na plan jesienią. Stahelski, który był współreżyserem jedynki i nakręcił samodzielnie dwójkę, planuje również stanąć za kamerą trójki.
Udostępnij: