Zobacz, jak twórcy ożywili "Locke & Key"

  • Informacja nadesłana
  • VOD, Seriale, Multimedia
Serial "Locke & Key", który zadebiutuje w serwisie Netflix, to długo wyczekiwana adaptacja bestsellerowej serii komiksów autorstwa Joego Hilla i Gabriela Rodrígueza wydawanej przez IDW Comics. Zobaczcie wideo, w którym twórcy wraz z showrunnerami, Carltonem Cusem i Meredith Averill, opowiadają o drodze, jaką ta historia przebyła z kart komiksu na ekran. Premiera już 7 lutego na Netflix!

3 21


Gdy ich ojciec zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, rodzeństwo Lockeów wraz z matką przeprowadza się do rodzinnego domu znanego jako Key House, który okazuje się być pełen magicznych kluczy, prawdopodobnie powiązanych ze śmiercią ich ojca. Dzieci zaczynają poznawać różne klucze i ich unikalne właściwości, ale budzą przy tym tajemniczego demona, który nie poprzestanie na niczym, aby zdobyć klucze. Serial Carltona Cuse'a ("Zagubieni", "Bates Motel") i Meredith Averill ("Nawiedzony dom na wzgórzu") to opowieść o dorastaniu, miłości, stracie i silnych więziach rodzinnych, a wszystko to z dużą dozą tajemnicy.

W serialu "Locke & Key" występują Darby Stanchfield ("Skandal") jako Nina Locke, Jackson Robert Scott ("To") jako Bode Locke, Connor Jessup ("American Crime") jako Tyler Locke, Emilia Jones ("Horrible Histories: The Movie") jako Kinsey Locke, Bill Heck ("Ballada o Busterze Scruggsie") jako Rendell Locke, Laysla De Oliveira jako Dodge, Sherri Saum jako Ellie Whedon, Thomas Mitchell Barnet jako Sam Lesser, Griffin Gluck ("American Vandal") jako Gabe oraz Coby Bird jako Rufus Whedon. 

LOCKE 01.jpg
LOCKE 02.jpg
LOCKE 03.jpg
LOCKE 04.jpg
LOCKE 05.jpg
LOCKE 06.jpg
LOCKE 07.jpg
LOCKE 08.jpg

zobacz też: