FOTO: Zobaczcie polski plakat do serialu "Locke & Key"

  • Informacja nadesłana
  • Seriale
Netflix ogłasza nowy serial oryginalny pt. "Locke & Key" na podstawie bestsellerowej serii komiksów. Premiera już 7 lutego tylko na Netflix! Poniżej możecie zobaczyć polski plakat.

Locke and Key - key art.jpg

Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. "Locke & Key" od Carltona Cuse'a ("Zagubieni", "Bates Motel") i Meredith Averill ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

W serialu występują  Darby Stanchfield ("Skandal") jako Nina Locke, Jackson Robert Scott ("To" i "To: Rozdział 2") jako Bode Locke, Connor Jessup ("American Crime") jako Tyler Locke, Emilia Jones ("Horrible Histories") jako Kinsey Locke,  Bill Heck ("Ballada o Busterze Scruggsie") jako Rendell Locke. Laysla De Oliveira wciela się w rolę Dodgea, Thomas Mitchell Barnet gra Sama Lessera, Griffin Gluck ("American Vandal") Gabea, a Coby Bird Rufusa Whedona. 

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię