Zobacz pierwszy zwiastun gry "Star Wars Battlefront II"

EA Polska / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zobacz+pierwszy+zwiastun+gry+%22Star+Wars+Battlefront+II%22-122682
Podczas trwającego Star Wars Celebration zaprezentowano pierwszy zwiastun gry "Star Wars Battlefront II". Największą zmianą w stosunku do "jedynki" będzie dodanie trybu fabularnego, w którym poznamy historię żołnierza elitarnych sił specjalnych Imperium. Usiądziemy za sterami myśliwca TIE Najwyższego Porządku i weźmiemy udział w kosmicznych pojedynkach. Zobaczcie wideo w polskiej wersji językowej (napisy).Fabuła przedstawi graczom postać Iden Versio, dowódcę Oddziału Inferno – jednostki elitarnych sił specjalnych Imperium Galaktycznego, równie zabójczej w walce na ziemi, jak i kokpicie pilota. Obok samej Iden gracze w ramach kampanii spotkają na swej drodze oraz zagrają jako inni kultowi bohaterowie ze świata Star Wars, tacy jak Luke Skywalker czy Kylo Ren.

„W Star Wars Battlefront II zależało nam na uchwyceniu aspektu heroizmu oraz tego, jak w uniwersum Star Wars, każdy ma potencjał, by zostać bohaterem” – opowiada Matt Webster, producent wykonawczy w studiu Criterion. „EA zebrało fantastyczny zespół twórców w celu stworzenia gry w uniwersum Star Wars, jakiej fani jeszcze nie doświadczyli” – zapewnia Douglas Reilly, starszy dyrektor. „Star Wars Battlefront II zaoferuje wszystko to, co gracze ostatniej części pokochali, i wprowadzi do rozgrywki oczekiwane przez wielu nowe tryby, w tym zupełnie nowy wątek fabularny rozwijany wespół z Lucasfilm”.

Gra zadebiutuje 17 listopada tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Za jej produkcję odpowiedzialne są studia DICE, Motive i Criterion.
Udostępnij: