Zobacz zawartość Edycji Specjalnej gry "Dark Souls" na PC

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zobacz+zawarto%C5%9B%C4%87+Edycji+Specjalnej+gry+%22Dark+Souls%22+na+PC-86262
Cenega podała dziś nowe szczegóły dotyczące gry "Dark Souls: Prepare to Die Edition". Gra ukaże się aż w dwóch edycjach. Dostępna od 24 sierpnia ekskluzywna wersja przeznaczona na rynek w Europie zawierać będzie:

· Grę w polskiej i angielskiej wersji do wyboru;
· niezwykły album z materiałami graficznymi z nadchodzącego dodatku Artorias of the Abyss;
· oryginalną ścieżkę dźwiękowa z gry;
· płytę DVD z materiałami filmowymi z produkcji;
· plakat;
· zestaw 5 pocztówek z grafikami z gry.


Ponadto, specjalnie dla polskich graczy firma Cenega w porozumieniu z Namco Bandai Partners, zapewni możliwość nabycia także podstawowej wersji gry pozbawionej ww. dodatków (czyli gra, pudełko, instrukcja) w niższej cenie!

Oddzielne wersje pudełkowe edycji "Dark Souls: Prepare to Die Edition" trafią także tej zimy na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Zawartość tych edycji zostanie podana wkrótce. Nowy dodatek DLC do konsolowej wersji gry Dark Souls noszący nazwę Artorias of the Abyss dostępny będzie na konsole Xbox 360 poprzez Xbox Live oraz na Playstation3 przez Playstation Network jeszcze tej zimy.

Gra "Dark Souls: Prepare to Die Edition" na PC oraz dodatek DLC Dark Souls: Artorias of the Abyss na konsole zawierają nowe obszary i mapy, nowych przeciwników oraz bossów, więcej postaci fabularnych, nowe bronie i zbroje oraz dodatkowe wyzwania do podjęcia dla niezłomnych herosów, którzy zdecydują się powrócić do zabójczego świata Lordran. Gracze poznają też nowy rozdział historii świata "Dark Souls", osadzony w ginącym królestwie magii znanym jako Oolacile. Porwany przez otchłań gracz cofnie się w czasie i jako jedyny podejmie próbę ocalenia Oolacile przed rozprzestrzeniającą się ciemnością gotową pochłonąć cały świat i jego mieszkańców. Obie gry zawierać będą tryb kooperacji i rywalizacji pomiędzy graczami umożliwiające im zaprezentowanie swoich umiejętności fanom "Dark Souls" na całym świecie.

"Dark Souls" to gra pełna lochów, potworów do pokonania, przerażających bitew, cudownego świata, wymagających wyzwań, szczegółowego uzbrojenia i potężnej magii oraz umożliwiająca rozwinięcie własnego indywidualnego stylu gry. Innowacyjny tryb sieciowy daje graczom możliwość włączenia się w społeczność fanów "Dark Souls", w której wspólnie stają oni do walki z ciemnością zapadająca nad Lordran. Z olbrzymim, otwartym światem, "Dark Souls" kładzie nacisk na dokładną eksplorację i umiejętność adaptacji do otaczającego środowiska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones