Zwiastun "Rodu smoka 2" już tuż! Kiedy? Bądźcie czujni. Mamy plakaty

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zwiastun+%22Rodu+smoka+2%22+ju%C5%BC+tu%C5%BC+Kiedy+B%C4%85d%C5%BAcie+czujni.+Mamy+plakaty+%E2%80%93+Filmweb-154686
Zwiastun "Rodu smoka 2" już tuż! Kiedy? Bądźcie czujni. Mamy plakaty
źródło: materialy promocyjne
Oficjalne twitterowe konto serialu "Ród smoka", czyli prequela "Gry o tron", podało, że jutro czeka nas wielki dzień. W związku z tym spodziewamy się, że to szumna zapowiedź pierwszego zwiastuna. Zgodnie z tradycją – na osłodzenie godzin wyczekiwania dostaliśmy sześć nowych plakatów, trzy z dorosłymi bohaterami i trzy z przedstawicielami młodszego pokolenia.

"Ród smoka" sezon 2. – Ród Targaryenów na plakatach


Zobaczcie, jak bohaterowie "House of the Dragon" prezentują się w nowym sezonie.

Oto Księżniczka Rhaenyra Targaryen, Książę Daemon Targaryen oraz Księżniczka Rhaenys Velaryon i Lord Corlys Velaryon #teamblack
A tu Książę Aegon Targaryen, Książę Aemond Targaryen i Królowa Alicent Hightower #teamgreen

A Wy za kogo będziecie trzymać kciuki?

"Ród smoka" – Co wiemy o 2. sezonie?


W drugim sezonie "Rodu smoka" ponownie zobaczymy Matta Smitha, Emmę D'Arcy, Steve'a Toussainta, Olivię Cooke, Ewana Mitchella oraz Rhysa Ifansa. Potwierdzono też, że w obsadzie znalazły się nowe osoby. Są to Clinton Liberty jako Addam z Hull, Jamie Kenna jako Ser Alfred Broome, Kieran Bew jako Hugh, Tom Bennett jako Ulf, Tom Taylor jako Lord Cregan Stark i Vincent.

Oczekuje się, że nowe odcinki "Rodu smoka" zadebiutują w drugim kwartale tego roku. Czerwcową datę potwierdził JB Perrette'a, szef streamingu i gier w Warner Bros. Discovery. Teraz robią to także opublikowane plakaty.

Serial Killers o serialu "Ród smoka"


Nim Westeros pochłonęła kolejna krwawa wojna o władzę, na tronie zasiadał ród Targaryenów, mający kontrolę nad potężnymi smokami. Serial osadzony 200 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o tron" ukazuje Targaryenów u szczytu ich potęgi, władających Siedioma Królestwami wraz z 17 smokami. Król Viserys, dobry i szlachetny władca, jest pozostawiony bez następcy tronu. Niezdolność do dokonania wyboru pomiędzy jego córką a młodszym bratem skutkuje początkiem brutalnej wojny domowej o sukcesję, która zapoczątkowała upadek rodu, później znanej jako "taniec smoków".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones