deweloper
deweloper
deweloper
deweloper

Jest rok 1765. Podczas gdy wydarzenia związane z Amerykańską Rewolucją rozpalają do białości nastroje na północy, siły hiszpańskie planują przejąć leżącą na południu Luizjanę - lecz ich knowania zostaną dostrzeżone przez Aveline, śmiertelnie niebezpieczną Asasynkę, która wykorzysta każdą ze swych niezwykłych umiejętności i niebezpiecznych broni, aby ocalić te ziemię i zamieszkujący ją lud.
Eliminując z ukrycia przeciwników lub też wprowadzajac ich prosto w pulapki, Aveline zasiewa strach w sercu kazdego, kto stanie na jej drodze. Przygoda zawiedzie Aveline, nowa Asasynkę, z gwarnych ulic Nowego Orleanu przez owiane złą sławą voodoo bagna aż do ruin prastarych budowli Majów. Odegra ona kluczowa role w wydarzeniach związanych z powstaniem nowego narodu, walcząc nie tylko o własną wolność, ale także o życie jej ziomków.
Produkt opracowany specjalnie dla systemu PlayStation Vita, pozwoli ci wypróbować w działaniu wszystkie możliwości, jakie oferują panele dotykowe PlayStation Vita, czujnik ruchu i wbudowana kamera, aby wykonywać najbardziej skomplikowane kombinacje ruchów, okradać niczego nieświadomych przechodniów i ścigać wrogów w indiańskim kanu. To nie jest produkt przeniesiony z innej platformy, ale dzieło stworzone wyłącznie z myślą o PlayStation Vita.