Film

Sonic the Hedgehog

2020 1 godz. 40 min.
4,0 1
ocena społeczności
4,0 10 1 1
4 324
chce zobaczyć
Tom Wachowski, oficer policji w San Francisco oraz Sonic - antropomorficzny pozaziemski jeż, łączą siły, by pokonać Doktora Robotnika.
Sonic. Szybki jak błyskawica
Zwiastun nr 2
Sonic. Szybki jak błyskawica
Zwiastun nr 1
Sonic. Szybki jak błyskawica - Zwiastun Nr 2 Sonic. Szybki jak błyskawica - Zwiastun Nr 2

"Jeż Sonic" to aktorska komedia przygodowa, oparta na przebojowej grze wideo (franczyza Sega), której akcja skupia się na pewnym siebie, nieco bezczelnym niebieskim jeżu. Na ekranie zobaczymy (głównie złe) przygody Sonika z całym skomplikowaniem życia na Ziemi, które właśnie zaczyna wieść u boku swego nowo poznanego przyjaciela –"Jeż Sonic" to aktorska komedia przygodowa, oparta na przebojowej grze wideo (franczyza Sega), której akcja skupia się na pewnym siebie, nieco bezczelnym niebieskim jeżu. Na ekranie zobaczymy (głównie złe) przygody Sonika z całym skomplikowaniem życia na Ziemi, które właśnie zaczyna wieść u boku swego nowo poznanego przyjaciela – człowieka – Toma Wachowskiego (James Marsden). Sonic i Tom łączą siły, by powstrzymać działania dr. Robotnika (Jim Carrey), który pragnie schwytać jeża i użyć jego niezwykłych mocy, by przejąć kontrolę nad światem.

dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Blur Studio / DJ2 Entertainment / Marza Animation Planet / Więcej...
inne tytuły
Do roli Toma Wachowskiego rozważani byli Tom CruiseChristian BalePaul RuddJason SegelJack BlackOwen Wilson i Ed HelmsPaul Rudd prawie dostał rolę, ale musiał się wycofać ze względu na zobowiązania do filmu "Avengers: Endgame".
Zdjęcia do filmu były kręcone w Vancouver, Ladysmith, Coquitlam, Burnaby i Fanny Bay (Kanada) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.