PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 396
ocen
2,8 10 1 39396
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Ludzie, ale wy tak serio? Robić tandetny film o tandetnym wykonawcy tandetnej muzyki? Film o wykonawcy, który każdy swój utwór ukradł mało znanym niemieckim i rosyjskim wykonawcom? Po prostu nie dowierzam. Kicz, żenada i tandeta. Nie mogę się doczekać filmu o producencie krasnali ogrodowych.

użytkownik usunięty
rockman_fw

Pocałuj mnie dupę pajacu i bujaj się no lifie.

użytkownik usunięty
rockman_fw

Przepraszam za literoweczkę: w dupę.

użytkownik usunięty
rockman_fw

I nie pisz do mnie gościu. Nie życzę sobie tego.

" I nie pisz do mnie gościu. Nie życzę sobie tego." - to nie jest koncert życzeń ...

" Pocałuj mnie dupę pajacu ..." - chociaż gdyby to był koncert życzeń, to wygrałbyś na najbardziej oryginalne wykonanie (= całuj siebie, gdzie chcesz).

PS. Odnośnie filmu - w kinie nie obejrzę, ale wersja DVD coraz bardziej mnie kusi (=tak by nie było, ale tępak powyżej tylko mnie zachęca).

użytkownik usunięty
rockman_fw

Uuuu gościu. Ale mi po rajtach pojechałeś. Ciekawe czy masz kolegów:). Pewnie nie. Siedzisz więc przed klawiaturą, zaciskają zęby, piana leci ci z pyska i uderzasz rączkami w klawiaturę. Uwielbiam takich typków hehe.

ocenił(a) film na 1
Leszy2

Bardzo trafne porównanie ;-)

Radek225

To w sumie zajebiście.

Radek225

Disco polo to prosta muzyka, dla prostych ludzi

ocenił(a) film na 8
Radek225

Nie jestem fanką Disco Polo ale za to moja Mama lubi słuchać ową muzykę jak i również biesiady. Dlatego też jako dziecko miałam okazję słyszeć piosenki zespołu Akcent . Według mnie Disco Polo bardzo się stoczyło.. Piosenki o Dupie Marynie, melodie o miłości są zawsze zakończone kontekstem sexualnym i zero w nim głębi, płytkie teksty ... Pamiętam jedną pisoenkę zespołu akcent którą jednak lubie do dzisia . Jest to starsza piosenka zespołu Akcent którą słyszałam wiele razy jako dziecko, według mnie ma wiele treści w sobie od dzisiajszych gniotów popularnych muzyków.
Jeśli chodzi o sam film, bo życiem muzyka jakoś nie byłam zainteresowana i na film poszedłam z mamą. od piwerwszych chwil film mnie zauroczył , była to bardziej opowieść o skromnym ale charakternym chłopcu który przez swoją pasję i chęć śpiewania wyrwał się z małej wsi do wielkiego świata. I to jest włąśnie bardzo fajna historia o takim prostym życiu gdy ktoś bierze los w swoje ręce i się wybija ponad innych :) już rola starszego Zenona troszkę mnie znudziła, zresztą on sam był znudzony swoim własnym życiem jak to film pokazał. Chyba raczej zbyt wiele nie powiem o końcowych scenach filmu. mam wrażenie że końcówkę filmu to trochę olali .

ocenił(a) film na 5
ScaRLeTT234

Którą piosenkę Akcentu masz na myśli, pisząc, że "ma wiele treści"?

Radek225

PiSowi zachód śmierdzi. Zero wolności z PiSu strony, zamknięcie się na kulturę, więc trzeba babrać się w polskim goownie, bo nikt z renomą do PiSzitu i TVPiSu nie przyjdzie. Zrozumcie... Zenkowi zapachniało kilka guldenów więcej niż zarabia z trąbką pompką i organami w jakiejś remizie w Pcimciu Dolnym to się dał złapać. Ale żeby od razu benefisy i włażenie w doopkę bez mydła? Kreowanie na jakieś elity? Żal było na te "elyty" i benefis patrzeć. No ale prosty wieśniak Kurski, prosta wieś muza na salonach. Nie chcę wiedzieć co we łbie ma PiS i Kurski jak faktycznie słucha z radością i uznaniem takiej muzy...

Radek225

Tfój stary to kicz !!! to apsolótny majstersztyg !! najleprzy artysta na śfiecie !! jak nie odwołasz tyh słuf to napisze rzeby ojciec drektror żucił na nijebie órok !!!

ocenił(a) film na 1
czouk7777

No właha! Terz ówarzam, rze czeba źócić órok na takih degeneratuf, ktuży nie lubiom disko z pola. Czówaj brahu, terz jezdę fanę tej pszecódownej mózyki!

ocenił(a) film na 3
Radek225

Eeee Radku. Świat się nie kończy. Nie jesteśmy sami na świecie. To coś, co powstało, nie dla nas zostało przeznaczone . Są jednak tacy, którzy będą zachłyśnięci i nie można ich winić za to, że inny gust mają i inne potrzeby kulturowe. Cienki filmik powstał taki na 3/10 !!!

Radek225

Przecież nie trzeba lubić disco polo. Jak podoba Ci się jakiś kryminał to znaczy że lubisz zabijanie ? Co za bezsensowne podejście. Temat na film bardzo dobry, nawet jako fenomen że tak gówniana muzyka jest tak popularna

ocenił(a) film na 9
pepes_fw

O ile z pierwszą częścią wypowiedzi nawet się zgadzam, tak drugą sobie wypraszam!
Zenek jest najlepszym artystą na Polskiej scenie od lat!!! Przerasta wokalem i kompozycjami nawet Tomasza Lipnickiego czy Lecha Janerkę.

ocenił(a) film na 7
Radek225

Jeżeli osiągnąłeś choć 10% tego co Zenek (sława luba kasa) to możesz go osądzać. Osobiście wolę Death Metal niż Disco Polo ale od DP jeszcze mniej wolę zazdrosnych id***ów :)

ocenił(a) film na 6
Radek225

Oceniamy film czy discopolo, bo chyba się większości pomyliło.. W filmie prawie nie ma tego gatunku muzyki.

ocenił(a) film na 5
gregor8313

A skąd ta większość ma wiedzieć co jest w filmie jak w ogóle go nie widziała, a najwięcej mają do powiedzenia i w dodatku mają czelność go oceniać. Dlaczego?... a bo Kurski, a bo Zenek, a bo TVP, a bo PiS. A kogo obchodzi co jest filmie? A jaka jest fabuła? To dla nich nie istotne. Największą podnietą dla nich jest to, że mogą ocenić na "1" i zapewne niejedna osoba z tej grupy pseudo-widzów "doszła" z tego powodu.

ocenił(a) film na 5
gregor8313

Sam Tomasz Raczek napisał: "Film o gwieździe disco polo bez disco polo."

ocenił(a) film na 10
Radek225

Tak jest, typowy polak. Lepiej okradać Polaków niż Niemców i Ruskich :) a jak twoich rodziców i dziadków z polskości okradają od 70 lat to jest spoko, a Ty siedzisz jak pipa za monitorkiem. Co ty osiągnąłeś miernoto? :) bys sie bal dziecku przy kołysanki przy rodzinie zaśpiewać. Elo stoprocenty xd

Radek225

jeszcze brakuje polskiego filmu jak się robi filmy dla dorosłych:D

Radek225

Jest to pierwszy film ktorego nie dalem rady obejrzec do konca i nawet nie planuje podjac kolejnej proby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones