"Anna Karenina" na pokazach przedpremierowych

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Anna+Karenina%22+na+pokazach+przedpremierowych-90448
Fani pięknej Keiry Knightley i "Anny Kareniny" Joe Wrighta będą mogli obejrzeć film na przedpremierowych pokazach w całej Polsce. Sprawdźcie gdzie.

- 9 i 11.11 film będzie grany w sieci Cinema City;

- w weekend 9-11.11 w kinie Atlantic oraz w kinie Helios Nowe Horyzonty;

- w weekend 16-18.11 będzie go można obejrzeć w sieci Cinema City, w kinie Atlantic (tylko 16.11) oraz w Nowym Kinie w Siedlcach i w kinach sieci Helios: Gdańsk, Katowice, Kielce, Płock, Radom, Rzeszów Galeria, Szczecin Outlet Park, Wrocław Legnicka, a także w kinach sieci Multikino.

Szczegóły seansów dostępne na stronach kin.

Jest rok 1874. Żywiołowa i piękna Anna Karenina (Keira Knightley) ma wszystko, do czego może aspirować kobieta tych czasów - jest żoną Karenina (Jude Law), wysoko postawionego urzędnika państwowego, któremu dała upragnionego syna. Jej pozycja towarzyska w St. Petersburgu jest wysoka i ustabilizowana. Pewnego dnia Anna udaje się w podróż do Moskwy, której celem jest uratowanie małżeństwa swojego niewiernego brata Obłońskiego (Matthew Macfadyen) oraz Dolly (Kelly Macdonald). W drodze Anna zaznajamia się z Hrabiną Wrońską (Olivia Williams), na którą na jednej ze stacji czeka syn, pełen uroku oficer kawalerii Aleksiej Wrońsky (Aaron Taylor-Johnson). Kiedy tych dwoje zostaje sobie przedstawionych natychmiast pojawia się wzajemne zauroczenie, które z czasem przerodzi się w płomienne uczucie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones