"Bloodborne" zmieni się w serial w stylu "Raidu" i "Dredda"?

That Hashtag Show / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bloodborne%22+zmieni+si%C4%99+w+serial+w+stylu+%22Raidu%22+i+%22Dredda%22-142284
"Bloodborne" zmieni się w serial w stylu "Raidu" i "Dredda"?
Portal That Hashtag Show ma całkiem interesujące informacje dla fanów gier. Otóż twierdzi, że Sony będzie kontynuować współpracę z HBO. Kolejnym po "The Last of Us" tytułem, który może zmienić się w serial jest gra "Bloodborne".

THS twierdzi, że bardzo wstępna wersja scenariusza serialu już istnieje, jak również kilka grafik koncepcyjnych. Pierwszy sezon ma się składać z ośmiu odcinków. Struktura narracyjna przypomina podobno tę z filmów "Dredd" czy "Raid", czyli bohater dostaje pozornie proste zadanie do wykonania, ale na przeszkodzie stają kolejni wrogowie, z którymi musi walczyć. Podobno każdy odcinek ma się kończyć walką z jakimś bossem znanym z gry.

THS dodaje jednak, że Sony nie jest na razie zadowolone z otrzymanego scenariusza i kolejne jego wersje z całą pewnością nadejdą. Pomysł na finał każdego odcinka jako walka z bossem na razie wydaje się pozostawać nietkniętym.

That Hashtag Show nie ma żadnych informacji na temat castingu. Podobno jednak Sony szuka do głównej roli kogoś, kto ma doświadczenie kaskaderskie.
Udostępnij: