Filmweb poleca "Bloodborne"!

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+poleca+%22Bloodborne%22-110619
Redakcja Filmwebu postanowiła wyróżnić znakiem jakości "Filmweb Poleca" grę "Bloodborne", najnowszą produkcję cenionego przez graczy studia From Software. Tytuł ten miał swoją premierę kilka dni temu tylko na PlayStation 4.Joachim Snoch ocenił grę na 10/10. W swojej recenzji pisze o niej tak:

Bloodborne” to szczytowe osiągnięcie Hidetaki Miyazakiego i ekipy z From Software. Pozycja idealna dla fanów atmosfery nie „Dark Souls”, ale poprzedniczki – „Demon's Souls”, oraz dla każdego, kto uwielbia połączenie slashera z erpegiem o poziomie trudności roguelike. To gra od której nie sposób się oderwać, nawet jeśli za oknem właśnie wstaje kolejny dzień.

Całą recenzję możecie przeczytać TUTAJ.

"Filmweb poleca!" jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję Filmwebu – największej marki filmowej w Polsce. Nagradzamy tym znakiem filmy i gry wyjątkowe, nie tylko artystyczne, ale i komercyjne, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. "Bloodborne" to piąta, po "Child of Light", "Danganronpa 2: Goodbye Despair", "Zaginięcie Ethana Cartera" i "Far Cry 4" gra, która otrzymała to wyróżnienie.
Udostępnij: