"Bridgertonowie": Simone Ashley z główną rolą żeńską w 2. sezonie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bridgertonowie%22%3A+Simone+Ashley+z+g%C5%82%C3%B3wn%C4%85+rol%C4%85+%C5%BCe%C5%84sk%C4%85+w+2.+sezonie-141304
"Bridgertonowie": Simone Ashley z główną rolą żeńską w 2. sezonie
Simone Ashley ("Sex Education") dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu "Bridgertonowie". Przypadła jej w udziale główna żeńska rola.

"Bridgertonowie" są ekranizacją cyklu powieściowego Julii Quinn. Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej wersji brytyjskiej epoki regencji i opowiada o miłosnych perypetiach rodzeństwa pochodzącego z arystokratycznego rodu Bridgertonów. Każdy sezon - podobnie jak każdy tom - skupiać się będzie na innym członku rodziny. W pierwszym prym wiodła Daphne, najstarsza z sióstr Bridgerton. W drugim sezonie na plan pierwszy wysunie się Anthony, młoda głowa rodu.

Ashley wcieli się w świeżo przybyłą do Londynu Kate Sheffield. Zainteresuje ona Anthony'ego, który choć jest dziedzicem rodu Bridgertonów, to wciąż nie ma żony. Kate jest jednak inteligentną, pewną siebie kobietą, która nie ma cierpliwości do dworskich dandysów, a za takiego bierze na początku Anthony'ego.
Udostępnij: