"Bridgertonowie": miłość wisi w powietrzu. Wywiad z gwiazdami 3. sezonu (WIDEO)

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22Bridgertonowie%22%3A+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+wisi+w+powietrzu.+Wywiad+z+gwiazdami+3.+sezonu+%28WIDEO%29-155678
"Bridgertonowie": miłość wisi w powietrzu. Wywiad z gwiazdami 3. sezonu (WIDEO)
Na platformie Netflix możecie już zobaczyć pierwszą odsłonę 3. sezonu popularnego serialu "Bridgertonowie". Przed seansem zachęcamy Was do obejrzenia wywiadów Bartka Czartoryskiego z twórcami show: showrunnerką Jess Brownell, a także aktorami Nicolą Coughlan, Lukiem Newtonem, Adjoą Andoh, Ruth Gemmell i Goldą Rosheuvel.

Gwiazdy serialu "Bridgertonowie" w rozmowie z Filmwebem
"Bridgertonowie": fabuła 3. sezonuPenelope Featherington (Nicola Coughlan) w końcu przestała się durzyć w Colinie Bridgertonie (Luke Newton) po tym, jak usłyszała jego pogardliwe słowa na swój temat w ostatnim sezonie. Zdecydowała jednak, że czas wyjść za mąż, najlepiej za kogoś, kto zapewni jej wystarczającą niezależność, aby mogła nadal prowadzić podwójne życie jako Lady Whistledown z dala od matki i sióstr. Jednak nieśmiałe próby zaistnienia na rynku małżeńskim kończą się dla Penelope spektakularnym niepowodzeniem. Tymczasem Colin wraca z letnich podróży z nowym wyglądem i dużą dozą zuchwałości. Gdy uświadamia sobie, że Penelope - jedyna osoba, która zawsze go akceptowała takim, jaki jest - traktuje go chłodno, czuje się rozczarowany. Pragnąc odzyskać jej przyjaźń, proponuje Penelope, że pomoże jej pokonać nieśmiałość i znaleźć męża w tym sezonie. Kiedy jednak jego rady zaczynają przynosić zaskakująco dobre rezultaty, Colin musi się zastanowić, czy jego uczucia do Penelope są naprawdę tylko przyjacielskie. Sprawy komplikuje kłótnia Penelope z Eloise (Claudia Jessie), która znajduje nową przyjaciółkę w bardzo nieoczekiwanym miejscu. Poza tym Penelope coraz częściej pojawia się na salonach, co sprawia, że dużo trudniej jest jej utrzymać alter ego Lady Whistledown w tajemnicy.   Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones