"Czarne lustro: Bandersnatch"... Wybierz mądrze!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Czarne+lustro%3A+Bandersnatch%22...+Wybierz+m%C4%85drze-131278
Interaktywny film Netflix przedstawiający historię, której już teraz możesz doświadczyć, różni się od innych filmów dostępnych na platformie tym, że jest jedyny w swoim rodzaju


W tej rozgrywającej się w latach 80., niekiedy sprzecznej z moralnością przygodzie, sam decydujesz o tym, co wydarzy się dalej. Podróże, w które wyruszysz, będą od teraz bezpośrednim wynikiem Twoich wyborów.

Są decyzje do podjęcia, trudności do przezwyciężenia, niebezpieczeństwo, któremu trzeba stawić czoła i tak jak zawsze w życiu (i w "Czarnym lustrze"), są też konsekwencje związane z naszymi wyborami.


Mądry wybór może prowadzić do triumfu, natomiast podążanie niewłaściwą ścieżką, może zakończyć się katastrofą – ale nie my jesteśmy od tego, żeby mówić, co jest dobre, a co złe. Gdy jedna wersja wydarzeń dobiegnie końca, możesz (i powinieneś!) – cofnąć się do początku i wybrać inne rozwiązanie, które pozwoli zmienić ścieżkę historii, a może nawet jej wynik.
***


Aby doświadczyć świata "Czarnego lustra: Bandersnatch" i podjąć decyzje wykraczające poza Twoją najbujniejszą wyobraźnię, kliknij tutaj.

Jeśli chcesz poznać świat "Czarnego lustra", zanim zanurzysz się w filmie, kliknij tutaj.
Informacja sponsorowana