"Fantastyczne zwierzęta 3" nie trafią do kin w 2020 roku

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Fantastyczne+zwierz%C4%99ta+3%22+nie+trafi%C4%85+do+kin+w+2020+roku-131500
Warner Bros. zmienia swoje podejście do produkcji wysokobudżetowych widowisk. Pierwsze efekty tego już widać. Jak podaje portal Deadline, studio właśnie zdecydowało się opóźnić rozpoczęcie zdjęć do trzeciej części "Fantastycznych zwierząt".


Pierwotnie prace na planie miały ruszyć w lipcu. Zdaniem Deadline zdjęcia rozpoczną się jednak najwcześniej pod koniec jesieni. Studio już rozesłało zawiadomienia do aktorów, by dokonali odpowiednich zmian w swoich planach zawodowych.

Opóźnienie związane jest z tym, że szefowie Warner Bros. przestali naciskać na twórców, by kończyli filmy pod wcześniej wyznaczone daty premier. Teraz w studiu więcej wagi ma się przykładać do fazy przygotowawczej tak, aby wszystkie elementy widowisk były dopracowane i nie trzeba było niczego realizować na chybcika.

To zaś oznacza, że prawie na pewno "Fantastyczne zwierzęta 3" nie trafią do kin w listopadzie 2020 roku, jak to było pierwotnie planowane.

Na chwilę obecną nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat szczegółów trzeciego z pięciu planowanych widowisk stanowiących prequel cyklu "Harry Potter".
Udostępnij: